Wybierz region

Wybierz miasto

  Żmije w Rampie

  Autor: (koma)

  2004-03-08, Aktualizacja: 2004-12-18 15:40 źródło: Dziennik Zachodni

  Jeżeli jesteś fanem klasycznego hard rocka, Bart Gabriel Dragonight Agency ma dla ciebie wspaniałą niespodziankę! W chorzowskim klubie Rampa odbędzie się bowiem koncert katowickiej formacji Crystal Viper.

  Jeżeli jesteś fanem klasycznego hard rocka, Bart Gabriel Dragonight Agency ma dla ciebie wspaniałą niespodziankę! W chorzowskim klubie Rampa odbędzie się bowiem koncert katowickiej formacji Crystal Viper. Młody zespół zdążył już wzbudzić sporą sensację w środowisku miłośników ostrych brzmień oraz otrzymał kilka interesujących ofert współpracy, w tym z zagranicy.
  Styl zespołu można określić jako mieszankę klasycznego hard rocka i heavy metalu przełomu lat 70. i 80. Muzycy z dumą przyznają się do inspiracji klasykami, takimi jak Black Sabbath, Ozzy Osbourne, Saxon, Warlock czy Rock Goddess. Dwa ostatnie porównania są jak najbardziej na miejscu, ze względu na postać charyzmatycznej wokalistki Marty Kroczak. Warto wspomnieć, iż Marta została w ostatnim czasie zaproszona do udziału w nagraniach zespołów Hotrod (Japonia) i Steel Glory (Singapur).
  Skład Crystal Viper uzupełniają ponadto: gitarzyści Janusz Domagała i Paweł Szkołut, basista Marek Mrzyczek i perkusista Marcin Gwoździk. Więcej informacji na stronie www.dragonight.de. Impreza odbędzie się w piątek o godzinie 19, wstęp wolny.
  Uwaga, dla naszych Czytelników mamy nagrody! Pierwsze 3 osoby, które 19 marca pojawią się na koncercie grupy Crystal Viper z tym artykułem, zostaną nagrodzone płytami CD ufundowanymi przez Bart Gabriel Dragonight Agency.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)