Linia nr 49 - po obsłudze przystanku Dąbrowa Górnicza Albert nż autobusy pojadą w obu kierunkach ulicami: Majewskiego, Kazimierzowską w Dąbrowie Górniczej oraz Jasieńskiego w Sosnowcu, do włączenia się na trasy rozkładowe. Wyłączone z obsługi tych linii zostaną przystanki: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Sulno, Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Grabocińska I nż, Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Grabocińska II nż, Dąbrowa Górnicza Grabocin Krzyż i Sosnowiec Grabocin Wopistów.
Tymczasowo utworzone zostaną przystanki: Dąbrowa Górnicza Kazimierzowska na ulicy Majewskiego (w rejonie skrzyżowania z ulicą Kazimierzowską dla obu kierunków) oraz Sosnowiec Kazimierz Górniczy Poczta - na ulicy Jasieńskiego (kierunek do centrum Dąbrowy Górniczej).
Linia nr 903N - po obsłudze przystanku Dąbrowa Górnicza Łosień Szkoła pojedzie drogą wojewódzką 790, następnie ulicami: Strzemieszycką, Narutowicza, Orkana, Łuszczaka do przystanku Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Aleja Za Remizą, skąd po nawrocie skieruje się na trasę rozkładową.
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?