Człowiek Roku 2013. Rozpoczynamy kolejną edycję naszego plebiscytu. Chcemy aby Internauci serwisu oraz Czytelnicy Dziennika Zachodniego zdecydowali, kto w 2013 roku zasłużył na ten tytuł. W ubiegłym roku głosowanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a zakończyło się uroczystą galą w redakcji DZ. Zapraszamy to udziału. Doceńmy tych, którzy na co dzień robią więcej niż wynika to z ich codziennych obowiązków. Którzy poświęcają swój prywatny czas innym, pomagają, ale też mają dobre pomysły, aby miejsce, w którym żyjemy było lepsze. Poniżej lista kandydatów. Chcemy abyście zgłaszali kolejnych. Jeśli znacie kogoś, kto Waszym zdaniem zasłużył na takie wyróżnienie, wypełnijcie formularz i napiszcie w nim dlaczego tak uważacie.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zdzisiek (gość)

To tym tokiem myślenia - może na przystanku wydrapać zażalenie, albo na drzewku przed urzędem. albo na drzwiach im mazakiem.. Może który się potknie o drzewko przeczyta i światła zrobi. Albo lepiej , na kartkę napisac i w cegłe owinąć - przez okno Podrazie i pewnie przeczyta.. :)

ania (gość)

no tak pisz wszędzie, może Ci ludzie zgłoszą to do urzędu i światła zrobią
a może prościej zgłosić do urzędu a nie rozdmuchiwać wszędzie gdzie popadnie

Zdzisiek (gość)

Ale fanzolicie bez sensu. Jak masz jakies zażalenia to pisz gdzie trzeba a nie pi..prz bez sensu gdziekolwiek człowieku o jakiś drogach. Masz wydział komunikacji to tam dryndaj.

Heniek (gość) (kierowca)

To jest przed tym rondem to co kopią na Ząbkowice zjazd z Ząbkowickiej w kierunku świateł na Hutę to prawda tam wieczorem jest ciemno i można się nie minąć , jest tam niebezpiecznie rozkopane żadnego oświetlenia w nocy . Może ktoś tam zrobi porządek zanim komuś stanie się krzywda!

Miro (gość)

Pisze tu bo chcę zwrócić uwagę na pewną inwestycję budowlaną a jakoś o ważnych sprawach się nie pisze.A mianowicie droga z Łośnia prowadząca przez Ząbkowicką jest robione jakieś rondo czy coś takiego przed skrętem na światła w kierunku Huty Katowice jest tam bardzo ciemno a są roboty i jest dół mniej doświadczony kierowca jak jedzie nic nie widzi droga nieoświetlona do tego zwężenie i rozkopana jak jest ciemno można się zabić, może jakiś Urzędnik ktoś odpowiedzialny za tą budowlę się tam przejedzie po ciemku i powie czy to jest normalne czy tak wyglądają prace w Dąbrowie Górniczej??????