Dąbrowa Centrum Formy. W Dąbrowie Górniczej przy al. Róż 5, na skraju Parku Hallera, rośnie nowoczesny obiekt, wkomponowany w otoczenie. To Centrum Formy, którego budowa ruszyła pod koniec 2011 roku i zmierza do końca. Oficjalna inauguracja zaplanowana została na początek przyszłego roku, a my już dziś zwiedziliśmy wszystkie pomieszczenia i zakamarki.

Dąbrowa Centrum Formy: fitness, siłownia, korty, bawilandia....Nowoczesny klub sportowo-rekreacyjny w centrum miasta będzie miał ponad 4000 metrów kwadratowych. W podziemiach witać będzie gości ogromna strefa fitness, a w niej sale do ćwiczeń, medytacji, gabinety masażu i sauny. Wrażenie robi przestronna (500 m kw.) siłownia.

– Chcemy, by wszyscy u nas dobrze się czuli, relaksowali i aktywnie wypoczywali, a przy tym mieli wybór najlepszych, najnowocześniejszych urządzeń i sprzętów, pozwalających zadbać o kondycję – mówi Przemysław Skibiński, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Centrum Formy. – Dlatego właśnie zadbaliśmy o to, by zamontowany został u nas wchodzący dopiero na rynek sprzęt marki Life Fitness i Hammer Strength. Dla zainteresowanych przygotujemy także ring bokserski. Myślę, że wielką frajdą będzie też dla wszystkich nasza wypożyczalnia segwayów i rowerów. Mamy przygotowanych pięć segwayów oraz trzydzieści rowerów o różnej specyfikacji – dodaje.

Segway rozwija prędkość do 20 km/h i jest w stanie przejechać jednorazowo, bez ładowania, do około 30 kilometrów. To w zupełności wystarczy, by zwiedzić park i jego okolice. W podziemiach ulokowany też będzie parking.

Wracamy na poziom parterowy. Robotnicy uwijają się, kładąc na podłogach płytki, trwa układanie gładzi na ścianach, wkrótce nad kortami pojawi się zadaszenie. No właśnie. To będzie w Dąbrowie Górniczej i całym regionie nowość, bowiem dwa korty do tenisa ziemnego będą miały nawierzchnię ze sztucznej trawy, a nie z ceglanej mączki.

– Ta nawierzchnia jest całkiem bezpieczna, a przy tym bardzo lubiana przez amatorów tenisa. Gra dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń – podkreśla Przemysław Skibiński. Ale to nie koniec atrakcji, bowiem tuż obok czekać będą również trzy korty do squasha. – Najmłodsi też nie będą się u nas nudzić, bowiem czekać będzie na nich ogromna bawilandia. Wszystkie atrakcje dla nich umieszczone zostaną na trzech poziomach, tak więc będzie się działo – przyznaje Przemysław Skibiński. Uzupełnieniem oferty jest także część gastronomiczna z salką konferencyjną.

Dąbrowa Centrum Formy: otwarcie w styczniu, już trwa promocjaPromocja nowego Centrum Formy ruszy wkrótce, ale już teraz wchodząc na stronę internetową centrumformy.com możecie skorzystać z pierwszej oferty promocyjnej. Na pierwszych sto osób, które prześlą swoje dane i zgłoszenie, czekać będzie specjalna oferta. Będą mogli za 100 zł miesięcznie korzystać bez ograniczeń z siłowni i zajęć fitness. – Dużym plusem będzie także nasza profesjonalna, doświadczona kadra. Trenerzy, instruktorzy i menedżerowie zadbają o to, by ciekawie i aktywnie mogły u nas spędzać czas całe rodziny – deklaruje dyrektor Skibiński.

Dąbrowa Centrum Formy: inwestycja za 10 mln złotychCentrum Formy będzie otwarte przez siedem dni w tygodniu. Od godziny 6.00 do 24.00. Cała inwestycja kosztuje około 10 mln złotych, a częściowo zostanie sfinansowana z funduszy europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Połączone zostały tutaj bowiem trzy projekty. Głównym inwestorem jest firma EF Nieruchomości, a jej projekt nosi nazwę „Stworzenie regionalnego produktu turystycznego poprzez uruchomienie rodzinnego centrum, squash i zabawy w Dąbrowie Górniczej”. Dwa pozostałe to projekty to: „Utworzenie nowoczesnego centrum regeneracji psychofizycznej w Dąbrowie Górniczej” Klubu Sportowego Centrum Sp. z o.o. oraz „Stworzenie bazy infrastrukturalnej do uprawiania ekologicznej turystyki mobilnej” spółki Ekoenergia Polska.


Komentarze (22)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

halogens (gość)

Ja nie wiem ale jak czytam to albo 50% osób to ludzie którzy nie doceniają ideli budowania czegoś nowego dla ludzi albo zwykłe trole. Chcecie mieć zielono beza ncizego itd to jedźcoie na wieś. Co takiego mmay w Dąbrowie ? Prawie nic. Cała ulica 3 maja to tylko banki. Nie ma gdzie wyjść wieczorem i uśiąść czy zjeść dobry obiad. Najchętniej byście chcieli żeby zrównać połowe centrum i zrobic park. Dodatkowo ktos mój że starsi ludzie nie mają gdzie chodzić ?>? Co to za brednia.... ta inwestycja nie zmieniła totalnie nic bo takie sam teren jak był przedtem na kory taki sam jest teraz wiec co wam zielonego zabrali? Jeszcze kilka lat, władza się znowu zmieni i w końcu może ktos dojdzie do wniosu że trzeba coś wybudować i zrobić zeby ludzie chcieli tu przyjeżdzać. Bo jak narazie cokolwiek się chce trzeba jechac do sąsiednich miast. Dobrze że mamy w końcu kino, basen, Dobrą siłownie i centrum sportu, fajną hale itd. Wiecej lokali a nie fastfoodów, więcej pubów a nie spelun, więcej atrakcji nad pogorią więcej więcej. A te stare ograniczone umysłowo osoby które zawsze marudzą na wszystko i wszystkich mogą sobie gadać bo tylko to wam pozostało. To nie te lata co kiedyś i trzeba się rozwijac a nie cofać. Pozdrawiam wszystkich serdecznym palcem bo jak to czytam to połowa już dawno powinna sta zniknąć.

contop1 (gość)

Następny miejsce pracy aby wykorzystać i poniżyć pracowników
kadra wykształcona tylko że teoria nie idzie z praktyką a zarządzanie pracownikami podległymi w lesie.
Pracuje i wiem co się dzieje stawki jakie obiecali a jakie dali umowy o prace śmieciowe .
Parę przykładów
- do pracy na 13 godzinę do 21 godziny potem szkolenie do 23 lub 00 ale to już za darmo
- prace kończysz 23 godz lub 00 do pracy na rano 6 lub 8 gdzie 11 godzin odpoczynku na umowę zlecenie to można pracownika zeszmacić
- kasa na koniec zmiany pokazuje ze jesteś do tyłu 4 stówki albo i więcej
też nasza wina .
-kawę też musimy podawać gościom tego nie ma w umowie najlepiej jak byśmy sami za nią płacili
- masz samochód jesteś pracownikiem parkować nie możesz pod CFO
Słyszałam ze dwie dziewczyny są w ciąży ciekawe jak je potraktują ale pewnie jak każdą z nas nie podoba się to wypad albo pani dziękujemy ciekawe ile jeszcze na to sobie pozwolimy i czy ktoś stanie w naszej obronie
Ale będą mieli miny jak odejdziemy wszystkie od razu za to traktowanie
To nie jest centrum formy CFO tylko CPO centrum poniżania ciekawe co prezes na to
Niech porozmawia z tzw Dyr. Sportu ten dopiero to pierdoła a nie przełożony który musi się dużo nauczyć

Dąbrowianin 29 lat (gość)

Tak jak przypuszczałem nie dla przeciętnego Kowalskiego to będzie już nagonki na klientów robią w pogorii:
-umowa na rok czasu zobowiązująca po 120zł jak się nie mylę i wpisowe 50 zł
- w ramach tego tylko siłka i chyba fitness, wypożyczalnia, tenis, Squash, bawialnia płatne osobno
A to pewnie poczatek by zachęcić jak nawięcej Zagłębiaków a potem ceny w góre :)

Sorrki nie lubie zobowiązań a tym bardziej umów, po zatym to miało być miejsce dla kowalskiego a nie dla najbogtszych kolejna rozrywka w samym centrum. Biznes można robić wszędzie nie koniecznie w centrum bogaci dojadą sobie. Po obejrzeniu strony miejsce bez rewelacji normalne jak w większych miastach arazie nic nie pisze o wejściach indywidualnych czy to same karneciarstow będzie ??

Poprostu (gość)

Polakowi trudno dogodzic. Pan narzeka na ruch, tak samo słyszę o protestach w centrum przeciwko parasolkom tymczasem rynek w Krakowie Wrocławiu Lublinie bawi się do rana a ceny mieszkań przy rynku są najwyższe i wszyscy chcą tam mieszkać. Ogólnie wszyscy chcą spokoju ale musimy zrozumieć ze nasze miasto to dziura i aby zamieszkali tu inwestorzy to musimy mieć dobre szkoły restauracje kina siłownię i wtedy możemy konkurować z Tychami Gliwicami inaczej jesteśmy skazani na hutę i tyle. Zrozumie ludzie ze jak powstanie infrastruktura szczególnie za prywatne pieniądze to poprawi się jakość życia potem pojawia się nowe inwestycje i nowi mieszkańcy a dzięki temu Pan narzekajacy sprzeda mieszkanie za 3 tysiące za metr a nie 2 i będzie mógł zamieszkać w Lazach gdzie nic nie będzie zakłócać jego spokoju....

WM (gość)

Mieszkam w bloku naprzeciwko Hali Sportowej i mam już dość natłoku samochodów które przyjeżdżają pod Nemo i Hale Sportową. W lato nie da się okna otworzyć. Smród i hałas. A teraz dojdzie jeszcze jakieś Centrum Formy, ponoć czynne do 24.00. Wystawiłem mieszkanie na sprzedaż, ale nikt go tu nie chce kupić.

MIŁY (gość)

Fajnie, że się inwestuje Unijne pieniążki w Dąbrowie. Ale dlaczego takie budowle stają w Centrum i do tego w parku? A przemyślał ktoś co z obciążeniem jakie spowoduje wzmożony ruch samochodowy? Niech dobudują jeszcze jakiś hipermarket, ponoć Auchan szuka nowych lokalizacji. Ależ będzie korek !!!

bbb (gość)

słyszałm że robią to ludzie na czarno z firmy 'CAL-BUD' Pana Skrzypkowiaka -inrzyniera tej budowy

appil (gość)

Centrum sportu to świetna sprawa, tym bardziej, że skierowany jest dla przeciętnych ludzi, nie trzeba być z 1. ligi; a budynek wybudowany został na kortach, więc z całym szacunkiem dla ekologów - ekosystemu w żaden znaczący sposób nie narusza; jak nic się nie dzieje - źle, jak się dzieje - gorzej, co robią na rzecz miasta co narzekają? jestem ciekawy