Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozpoczyna się decydująca walka o nagrodę Top Inwestycje Komunalne 2013.

W tej grupie nominowanych inwestycji jest oddany w połowie marca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Gołonogu. Wszyscy możemy zagłosować na tę inwestycję.

Doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie i eksperci wybrali spośród 150 nadesłanych przez samorządy zgłoszeń dwadzieścia. Z tej liczby wytypowanych zostanie dziesięć najciekawszych inwestycji. Wśród najważniejszych kryteriów ocen, którymi kierują się członkowie Rady Konsultacyjnej, są efekt prorozwojowy inwestycji, a także rozmach inwestycji w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, współpraca z lokalną społecznością na etapie projektowania inwestycji, montaż finansowy (koncesja, kredyt, dotacja, PPP etc.) i aktywne gospodarowanie.

Do 5 maja trwa plebiscyt wśród internautów. Każdy może oddać jeden głos "za" lub "przeciw" każdej z 20 inwestycji. Najlepiej oceniony projekt otrzyma specjalną nagrodę od czytelników Portalusamorządowego.pl.

Zwycięskie inwestycje komulane poznamy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress - EEC).

Tu zagłosujecie na dąbrowski ośrodek

Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2013 to inicjatywa organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz redakcji Portalusamorządowego.pl, mająca na celu wskazanie wśród inwestycji komunalnych z całego kraju najlepszych praktyk i sukcesów osiągniętych dzięki odważnym, pro-rozwojowym decyzjom dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kaśka (gość)

Jak czytam o tej inwestycji to mnie się coś robi! Ja nie mam nic do dzieci niepełnosprawnej w Dąbrowie ale z całej Polski???? stać Dąbrowę i że brakuje pieniędzy na naprawę wind pod przejściem i pod CH Pogoria to chyba trochę razi to jak tu kasa jest a dla innych niepełnosprawnych nie ma . Czekamy do Końca KWIETNIA jak było tu napisane przez Dziennik Zachodni . Czy windy pod przejściem dla niepełnosprawnych i przy CH Pogoria już działają?