DĄBROWA GÓRNICZA Wybory 2018: Listy wyborcze z Okręgu nr 1, 2, 3, 4, 5. Kto do rady miasta Dąbrowy Górniczej? KANDYDACI [LISTA]

Kto do rady miasta w Dąbrowie Górniczej? Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Kto będzie kandydować do rady miasta w Dąbrowie Górniczej? Sprawdź kandydatów ze wszystkich okręgów - 1, 2, 3, 4, 5. Zobacz również, jak prezentują się granice poszczególnych okręgów. Kliknij w "zobacz galerię".

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.10.2018, 15:23

Starczy tych Lewaków, dość zadłużania Miasta, dość najwyższych opłat za media typ: woda, i tp:

30.10.2018, 11:44

Szpital Dąbrowski to DNO gdyby nie chora matka w życiu bym tam nie wszedł

22.10.2018, 07:09

Dlaczego pytania do radnych PiS-u tj.M.Stępnia czy Warwasa co zrobili ale zasadnicze pytanie- czy daliśmy im większośc w radzie ,żeby coś mogli????

19.10.2018, 12:38

Bazylak - odpada bo mam dość tej paczki Podrazy
Bober - typowy bajkopisarz.. obiecanki cacanki i zadnej obietnicy nie spelni bo nie ma jak i pomyslow na to
Borowicz - nie wzbudza mojego zaufania. Słaby polityk i słaba kampania
Warwas - odpada bo z PiSu i wkurzył mnie tymi swoimi przyczepami którymi zajmuje miejsca parkingowe

wiec zostaja tylko Zagajska

19.10.2018, 00:28

Wiesz Iza, brud brudem ale poniżanie i brak poszanowania godności Pacjentów. Wyżywanie się się na nich za błędy systemu. Złe traktowanie przez niektóre siostry oddziałowe czy pielęgniarki na Pulmunologi i Oddziale Wewnętrznym.Złe traktowanie przez lekarza na Wewnętrznym a w końcu ubieranie w pieluchy tych co przed przyjściem do szpitala z pomocą chodzili do toalety, przywiązywanie rąk do łóżek, dziwne zachowania po podawanych lekach. Tłumaczenie się, że jest źle bo jest nas mało, mało kasy.Szpital prosi się o kontrolę i Rzecznika Praw Pacjenta. Nie można wszystkiego tłumaczyć brakiem kadry.Nie masz empatii zwolnij się - Nie krzywdź!

18.10.2018, 09:46

Tylko w DG jest SLD, czas to zmienić...

18.10.2018, 09:43

Głosujcie na ostatnie miejsca!!! Jak można w wieku 80-lat startować do rady i to z jedynki to jest bezczelność ludzi!!

15.10.2018, 21:49

Tak brudnego szpitala jaki ma Dąbrowa Górnicza nie widziałam, wstyd, sale chorych aż czarne od brudu, o toaletach nie wspomnę.

15.10.2018, 17:09

TU jest CZERWONE ZAGŁĘBIE więc to świadczy że o zmiany będzie trudno .
(ile jeszcze stoi pomników czerwonoarmistów.)

15.10.2018, 09:58

W dąbrowski szpitalu byłam na oddziale otolaryngologicznym i w toalecie dla pacjętek jest palarnia papierosów dla personelu, żeby zmylić przełożonych i zgonić na chorych.

10.10.2018, 15:09

Co do szpitala miejskiego w Dąbrowie Górniczej to lepiej się w nim nie znaleźć. Lekarze i Pielęgniarki są usprawiedliwiani, że zmęczeni, że mało kasy, że ich mało. Panie Pielęgniarki głośno rozmawiają o Pacjentach, myśląc że ich nie słyszą! oj, słyszą, słyszą!. Tylko Pani Pielęgniarka jutro sama może się znaleźć na miejscu chorego, na przykład udar i wtedy to będzie jej wesoło jak jej założą pieluchę a inne pielęgniarki będą komentować albo trafi do szpitala jej matka albo ojciec albo lekarza rodzina, to że jest NFZ to nie znaczy, że jest za darmo to z pieniędzy chorych, bo to oni odprowadzają składki więc więcej szacunku a wypłata skąd? z nieba?

09.10.2018, 18:21

Dużo się mówi o Szpitalu w Dąbrowie Górniczej. Wszyscy chcą go ulepszać.A lekarz pan X dalej mówi o swoim oddziale, że UMIERALNIA! bakterie! itp. Do bliskich chorych" Po coś Cię go tu przywieźli serca nie macie" nikt mu już tu n ie pomoże to na Wewnętrznym totalna znieczulica i zawsze to samo tłumaczenie biedni lekarze, biedne pielęgniarki, bo ich mało, bo mało kasy i dlatego są "rozgrzeszeni "oby pacjent jeden z drugim tego lekarza ktoś z rodziny albo z rodziny był tak traktowany jak oni traktują tego im życzę.

08.10.2018, 18:19

Wyborca pyta czy Tauron sponsorował imprezę kandydata Pis na Pogorii ? To chyba oczywiste. Zbieżność nieprzypadkowa . Trzeba spytać posła Andzela, był tam przecież .

07.10.2018, 21:21

Warwas był radnym w Dąbrowie Górniczej co wykorzystał jako odskocznię do Sejmu. Chciałbym zapytać co zrobił Warwas dla mieszkańców Dąbrowy będąc radnym. Proszę o przynajmniej jeden załatwiony i trudny problem mieszkańców. Zaznaczam nie mieszkańca!

07.10.2018, 19:17

Dot. poprzedniego postu.Dotyczy kandydata Warwasa

07.10.2018, 19:16

Czy w sobotę Tauron, spółka panstwowa sponsorowała na Pogorii kampanię wyborczą kandydata z Pisu na prezydenta Dąbrowy pod pretekstem pikniku ? Baloniki, lizaczki z logo Pis , kapelusiki z logo Taurona rozdawane spacerowiczom w tym samym czasie to przypadek czy jednak nie ?

06.10.2018, 15:42

Może ktoś się zainteresuje co się wyrabia Koło Fabryki Pełnej Życia i na Kolejowej w weekendy studenci WSB wrócili na uczelnię i w dąbrowie znowu ogromny problem z Parkowaniem stoją wszędzie na chodnikach koło Fabryki na zakrętach, ulicy jest niebezpiecznie nie idzie się minąć na Kolejowej na trawniku koło torów . Wszędzie pełno odkąd zaczęły się studia zwłaszcza w weekendy koszmar koło Aldi klienci nie mają gdzie stanąć. Aldi parking miał być dla kupujących po Auchan Pogorią Centrum Handlowym też nie ma miejsc jest problem z parkowaniem, może ktoś zadba o bezpieczeństwo zwłaszcza koło Fabryki, może ktoś zrobi porządek.

04.10.2018, 14:22

Uwaga, Uwaga. Żeby coś zmieniło się w Dąbrowie Górniczej to nie głosujemy na tych co są na pierwszych i drugich miejscach na listach. Pierwsze miejsca są okupowane przez niektórych już od 24 lat i mniej. Są po kilka kadencji radnymi. Drudzy podobnie. Dąbrowo ocknij się.

03.10.2018, 22:12

A co się stało, Pan Kazimierz Woźniczka znalazł się na liście???

03.10.2018, 16:06

Widze że admin usuwa niewygodne komentarze. Cenzura jak za komuny. Brawo władze. Podziękujmy im w wyborach.

26.09.2018, 22:03

Nie rozumiem jak PiS dobierał kandydatów na radnych na listy? Dlaczego na listach ma komunistów? Tak naprawdę dąbrowski PiS to nie PiS. Kto układał listy czyżby poseł Warwas?

26.09.2018, 14:35

To jest wątek dotyczący artykułu DĄBROWA GÓRNICZA Wybory 2018: Listy wyborcze z Okręgu nr 1, 2, 3, 4, 5. Kto do rady miasta Dąbrowy Górniczej? Sprawdź kandydatów!

26.09.2018, 08:59

To po co głosujesz na tych z pierwszych miejsc na liście? Po co wybieramy tych co już wysłużyli 2, 3 a nawet 6 kadencji. Płazcemy a potem głosujemy na tą samą długoletnia już klikę.

24.09.2018, 17:58

Wyborcy, głosujmy tylko na urodzonych i wychowanych w Dąbrowie Gorniczej!

24.09.2018, 17:32

Pani Kasia do RM się wybiera, a prostej papierkowej sprawy załatwić nie potrafi. To co ona biedna w tej RM chce robić? Mówić "nie da się" jak do tej pory ludziom mówiła w adm.?? Żenada