DG: praca w UM czeka. Możesz zostać inspektorem....

PAS
mat. UM
DG. W Urzędzie Miejskim czeka wolne stanowisko inspektora w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu. Stosowne dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 9 września.

1. Wymagania niezbędne:
- wykształcenie: wyższe o kierunku lub specjalności: ekonomicznej lub administracyjnej.
- doświadczenie zawodowe: minimum 3-letni staż pracy,
- znajomość przepisów prawa z zakresu: Kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o sporcie oraz ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

2. Wymagania dodatkowe:

3. Predyspozycje osobowościowe oraz umiejętności interpersonalne:

  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • zdolności analityczne,
  • entuzjazm,
  • umiejętność poprawnego wypowiadania się,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem.

4. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

I. Zadania główne:
1. Współdziałanie z organami i stowarzyszeniami w zakresie wychowania fizycznego i zdrowotnego, rehabilitacji, turystyki i wypoczynku.
2. Sporządzanie sprawozdań dla GUS-u.
3. Nadzór nad prawidłowością wydatkowania środków finansowych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i ustawą o finansach publicznych.
4. Nadzór nad gospodarką finansową organizacji pozarządowych w zakresie umów na dofinansowanie przez gminę zadań realizowanych przez te organizacje, w tym kontrola prawidłowości wydatkowania i rozliczania dotacji.
5. Sporządzanie sprawozdań opisowych z realizacji dotacji z zakresu zleconych zadań własnych gminy.
6. Rozpatrywanie wniosków stowarzyszeń kultury fizycznej i jednostek kultury fizycznej, w zakresie potrzeb finansowych związanych z realizacją zadań z zakresu sportu i rekreacji.
7. Rozpatrywanie wniosków w sprawie przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia sportowe oraz aktualizacja karty informacyjnej w przedmiotowym zakresie.
8. Przygotowywanie projektów zarządzeń Prezydenta Miasta, uchwał Rady Miejskiej, odpowiedzi na interpelacje radnych oraz wniosków Komisji Rady Miejskiej.

II. Zadania pomocnicze:
1. Inne zadania zlecone przez Naczelnika Wydziału.

5. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
1. Praca przy monitorze komputerowym.

7. Wymagane dokumenty:
 list motywacyjny,
 CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
 oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
 kserokopia świadectw pracy lub aktualne zaświadczenie z zakładu pracy

(w przypadku pozostawania w zatrudnieniu),
 kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
 oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
 oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się on do niewykonywania zajęć pozostających w sprzeczności lub związanych
z zajęciami, które będzie wykonywał w ramach obowiązków służbowych,
wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność oraz zajęć sprzecznych z obowiązkami wynikającymi z ustawy,
 oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
 oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jego danych

osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, obecnej

i przyszłej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych

osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922),
 kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku osób niepełnosprawnych, które chcą skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 902),
 oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
 inne dokumenty świadczące o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

8. Wymagane dokumenty aplikacyjne winny być własnoręcznie podpisane a złożone kserokopie dokumentów poświadczone własnoręcznym podpisem przez kandydata za zgodność z oryginałem i złożone osobiście lub doręczone listownie w terminie do dnia 09.09.2016 r. godz. 15.30 pod adresem:

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 21
41-300 Dąbrowa Górnicza

w zaklejonej kopercie, na której należy napisać imię, nazwisko, adres oraz numer

telefonu kontaktowego wraz z dopiskiem:

„Nabór na wolne stanowisko – Inspektor w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu”.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie (decyduje data wpływu
do kancelarii Urzędu Miejskiego), nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje na temat prowadzonych naborów oraz informacje w zakresie rozstrzygnięć naborów można uzyskać pod numerem telefonu: 32 295 96 29 (Wydział Kadr i Szkoleń).

9. Liczba kandydatów spełniających wymagania niezbędne i dopuszczonych do drugiego etapu naboru wraz z terminem rozmowy kwalifikacyjnej bądź pisemnego testu wiedzy zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21.

10. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21.

11. Osoby, które nie spełniły wymagań niezbędnych i nie zostały zakwalifikowane do dalszego etapu naboru lub były nieobecne, proszone są o odbiór swoich dokumentów aplikacyjnych (osobiście) w terminie 14 dni od daty ogłoszenia wyników o naborze. Po upływie tego terminu dokumenty zostaną zniszczone.

12. Wszystkie dokumenty zawarte w ofercie muszą być sporządzone w języku polskim w formie umożliwiającej odczytanie. Dokumenty wydane w języku obcym powinny zostać złożone wraz z tłumaczeniem.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pomocnik rolnika przy zbiorach - zasady zatrudnienia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!