Klasa okręgowa: Unia Strzemieszyce remisuje z Przemszą Siewierz [ZDJĘCIA]

TOS
Remisem zakończyło się środowe spotkanie o mistrzostwo grupy II katowickiej klasy okręgowej pomiędzy Unią Strzemieszyce a Przemszą Siewierz.

Chociaż to goście byli faworytem spotkania, to gospodarze jako pierwsi zdobyli bramkę. W 17. minucie Wojciech Szymański umieścił piłkę w bramce Marcina Matyjaszczaka i Unia prowadziła 1:0. Zawodnicy z Siewierza zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, kiedy to gola zdobył Rafał Majchrowski.

W drugiej połowie bramki już nie padły. Bliżej była Przemsza, ale bardzo dobrze spisujący się w bramce strzemieszyczan Piotr Iwaniuk nie skapitulował już ani razu. Oba zespoły podzieliły się punktami.

Unia: Iwaniuk - Kusiak, Kuzior (80. Piątek), Bojacz, Szymański, Topolski (90.+1 Ołubiec), Kowalczyk (65. Borek), Grunt, Broniszewski, Ułanowicz (70. Koziński), Brzoza; trener Janusz Iłczyk

Przemsza: Matyjaszewski - Renner, Will, Tora, Piskuń, Colik, Marko (62. Afeltowicz), Majchrowski, Zawartka (53. Pędzik), Komin, Machura; trener Rafał Lis