Wiele osób, które mają kilka zobowiązań kredytowych, nawet nie bierze pod uwagę zaciągnięcia kolejnego. Wbrew pozorom warto jednak rozważyć taką decyzję, bo w ten sposób można obniżyć miesięczne zobowiązania. Bank Zachodni WBK proponuje kredyt gotówkowy na spłatę zobowiązań kredytowych.

Spłać inne kredyty…

Kredyt na spłatę zobowiązań w innych bankach lub instytucjach finansowych pozwala połączyć płacone raty w jedną, która w wielu przypadkach może być niższa. Wystarczy w dowolnej placówce banku lub na infolinii złożyć wniosek oraz informacje o innych zobowiązaniach np. kredycie gotówkowym, zadłużeniu na karcie kredytowej. Jeśli Bank pozytywnie zweryfikuje zdolność kredytową i przyzna kredyt, dokona przelewu środków z uruchomionego kredytu na spłatę wskazanych przez klienta zobowiązań. Jeśli pozwala na to zdolność kredytowa, klient może zawnioskować o dodatkową kwotę kredytu na dowolny cel. Informacja o warunkach cenowych, opłatach i prowizjach dostępna jest m.in. na stronie www.bzwbk.pl.

Aby zapewnić komfort obsługi kredytu, bank umożliwia klientom także tzw. wakacje kredytowe, co oznacza, że można wielokrotnie zawnioskować o zawieszenie spłaty rat kapitałowych na okres w sumie do 6 miesięcy. Z tej opcji można skorzystać nie wcześniej niż po pół roku od uruchomienia kredytu, ale trzeba pamiętać, że to może powodować wydłużenie okresu spłaty kredytu, przy czym łączny okres kredytowania nie może przekraczać 72 miesięcy.

- Oferta kredytu na spłatę zobowiązań kredytowych jest elastyczna. Klient może dopasować rozwiązanie tak, aby było dla niego jak najwygodniejsze. Oferujemy więc długi czas spłaty, kwoty od 1 tys. do 150 tys. zł oraz wakacje kredytowe. - mówi Mateusz Górzny, dyrektor sprzedaży i dystrybucji segmentu klienta indywidualnego w Banku Zachodnim WBK.

Kredyt na spłatę zobowiązań Banku Zachodniego WBK można zaciągnąć nawet na 120 rat dla kwoty od 20 tys. zł. Maksymalnie można pożyczyć do 150 tys. zł. Zobowiązanie może spłacać w ratach równych lub malejących, dowolnie wybierając dzień płatności raty w miesiącu.

…albo weź kredyty na dowolny cel

Oferta Banku Zachodniego WBK to także tradycyjne kredyty gotówkowe na dowolny cel. Jego wysokość może wynieść nawet 20-krotność pensji osoby składającej wniosek kredytowy. Klient sam określa, ile chce pożyczyć i w jakim tempie będzie spłacał kredyt. Jeżeli dołożymy do tego długi, bo wynoszący nawet 120 miesiące okres kredytowania, zyskamy pewność, że wysokość raty możemy dostosować tak, by kredyt nie obciążał zbytnio domowego budżetu.

Wnioski można składać w dowolnej placówce banku, dzwoniąc na infolinię pod nr 19999*. Osoby, które mają dostęp do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile, mogą wziąć kredyt bez wizyty w placówce. Dużym ułatwieniem jest to, że dla określonych kwot nie są potrzebne dodatkowe zabezpieczenia ani poręczyciele. I to bez względu na to, czy jest się klientem banku czy też nie. Warunkiem udzielenia kredytu jest pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Maksymalna kwota kredytu jaką można otrzymać to dwudziestokrotność dochodu netto wnioskodawcy, jednak nie więcej niż 120 000,00 zł, a dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej i uzyskują dochody z tytułu umowy o pracę, nie więcej niż 150 000,00 zł. Decyzja kredytowa, minimalna wysokość oprocentowania oraz maksymalny okres kredytowania uzależnione są od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego, dokonanych przez Bank Zachodni WBK S.A. (Bank).

Szczegóły oferty standardowej oraz promocyjnej, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu kredytu gotówkowego dostępne są w placówkach Banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 20.03.2017 r


ikonki

Biznes