Jeżeli kupiłeś w Decathlonie B`TWIN Rockrider 520 lub Rockrider 540 - to sprawdź, czy akurat nie trafiłeś na ten z wadą [po nr. referencji i dacie zakupu]! Jeżeli tak, to natychmiast go zwróć! Jak się okazało, niektóre ramy obarczone są ryzykiem złamania. Sklep da ci w zamian nowy rower, lub zwróci pieniądze.

Kupiłeś w Decathlonie ten rower? Natychmiast go zwróć! Dostaniesz w zamian nowy

Jak informuje sklep - jeśli kupili Państwo jeden z poniższych rowerów górskich Rockrider:między 1 października 2016 a 6 marca 2017, ta informacja jest skierowana do Państwa.

Prosimy o zaprzestanie korzystania z tego produktu.

W ramach działań w zakresie weryfikacji jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki BTWIN stwierdzili, że
niektóre ramy obarczone są ryzykiem złamania. Dlatego podjęto decyzję o wycofaniu rowerów górskich Rockrider
520 i 540, których dotyczy problem.

Sklep zaprasza do zwrotu zakupionego roweru i wymiany go na identyczny, pozbawiony wady. W przypadku gdy
wymiana roweru nie będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom, sklep zaproponuje zwrot kosztów zakupu.

Konsultanci Decathlon pozostają są do dyspozycji i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania pod numerem telefonu
800 808 007 (połączenie bezpłatne), od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-20.
Rozwiąż nasz QUIZ!

Jeździsz rowerem? Znasz przepisy, które Cię obowiązują? Sprawdź się w naszym quizie. Pamiętajmy, że brak prawa jazdy nie zwalnia rowerzysty z obowiązku znajomości zasad ruchu drogowego! [klikni TUTAJ i rozwiąż QUIZ]

Biznes

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Znów wzięli taniego chińczyka i zaoszczędzili, dekathlonie weźcie pana czenga on robi dobra rower i też tania, za tamte płaciliście po 10$, a pan czeng z prowincji nieważne:-D zrobi wam ten rower za 6$, w Polsce sprzedacie sobie go za 100$. Dobra chińska rower musi kosztować:-))))

henry (gość) (rowerpower)

Masz Gościu słuszność. W dowód na to co piszesz, podpowiadamy, ze taki własnie sklep z serwisem dla własnych klientów jest w Lublińcu "Na Rampie". Hej

Alf (gość) (rowerpower)

Haha taki Janusz prędzej by zjadł gówno spod siebie niż wymienił rower na nowy, pozbawiony wad i kazał reklamować u producenta. Ja już się oduczyłem kupować od polaka.

rowerpower (gość)

Dlatego powinno się kupować rowery w mniejszych sklepach rowerowych. Może i będzie nieznacznie drożej (można dostać rabat, albo kupić poprzedni rocznik), ale sprzętowo będzie lepszy, zapewnią fachową obsługę i serwis.