Rossmann wycofuje niebezpieczną zabawkę ze sprzedaży - jak się okazało, na kostkach sensorycznych zostały doszyte tasiemki z materiału, które nawet przy lekkim pociągnięciu odpadają, co wiąże się z ryzykiem połknięcia przez dziecko.

Sieć Rossmann wstrzymała sprzedaż zabawki pluszowej - kostki sensorycznej wyprodukowanej przez firmę Apteka Anika S.C. z siedzibą w Białymstoku - i rozpoczęła procedurę jego odzyskania od konsumentów.

Ogłoszenia o niebezpiecznej zabawce wywieszono w sklepach sieci Rossmann oraz opublikowano na stronie internetowej rossmann.pl. Konsumenci są proszeni o zwrot zabawek do sklepu.

Jak informuje Rossmann - na kostkach zostały doszyte tasiemki, które pod wpływem szarpnięcia mogą zostać oderwane od zabawki. W związku z powyższym prosimy Klientów, którzy kupili Zabawkę pluszową FIRMY APTEKA ANIKAS.C, by zwrócili ją w dowolnej drogerii ROSSMANN, gdzie, bez konieczności przedstawiania dowodu zakupu, każdy klient zwracający kostkę otrzyma pełen zwrot kosztów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 42-61-39-700.

Rossmann SDP sp. z o.o. przeprasza za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!