Majówka 2017. Gdzie pojechać na długi weekend? Pomocny okazał się serwis podróżniczy Fly4Free, który zamieścił zestawienie najbardziej niedocenianych, pod względem turystycznym, polskich miast wybranych przez czytelników serwisu Wirtualna Polska. Zobaczcie, gdzie warto pojechać na majową wycieczkę. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do rankingu.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dirk (gość)

Jak musi być przykro tym, których nie stać na wyjazd albo muszą pracować aby inni mogli się bawić. A będzie się czytało oraz słyszało "wszyscy się bawią".

Marek (gość)

W wiekszosci tych miast juz bylem. Od siebie polecam zwiedzanie Wiednia szczegolnie z przewodnik elwira rudecka. Ta Pani dobrala model zwiedzania do naszych zainteresowan wiec dzieki niej mielismy okazje poznac muzyczna strone miasta!

Monika Borkowska

My wybieramy dalsze rejony bo aż do Azji z Kiribati Club http://www.kiribaticlub.pl/wyprawy/?wyprawy_indywidualne=0&terminy%5B%5D=5-2017&dlugosc=0 wymyśliliśmy sobie już dawno temu, że w tym roku pojedziemy do Azji i udało się, juz wszystko jest zorganizowane. Indonezja i Bali, to od zawsze były moje marzenia, az nie mogę uwierzyć, że niedługo wylatujemy!