W Katowicach specjalny pociąg do Gdyni wypełnił się po brzegi wielbicielami dobrej muzyki W Katowicach specjalny pociąg do Gdyni wypełnił się po brzegi wielbicielami dobrej muzyki

W Katowicach specjalny pociąg do Gdyni wypełnił się po brzegi wielbicielami dobrej muzyki. (© fot. Mikołaj Suchan.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z różnych stron kraju ruszyli fani zmierzający do Gdyni na Heineken Open'er Festival, którego dziewiąta edycja rozpoczyna się dzisiaj. Aby ułatwić dotarcie na miejsce, Przewozy Regionalne uruchomiły dodatkowe pociągi musicREGIO, kursujące z największych polskich miast. Wczoraj po godzinie 17 jeden z takich składów wyjechał z Bielska-Białej, zatrzymując się o godz. 18.30 w Katowicach.

- To mój pierwszy Open'er, jadę się pobawić, odpocząć, a przy okazji poleżeć na plaży - powiedział Grzegorz Kozieł, który do Gdyni zabrał 14-letniego syna Adama. - Najbardziej czekam na koncerty Pearl Jam i Kasabian - dodał Adam.

Festiwalowe szaleństwo na Babich Dołach (miejscu, gdzie odbywa się festiwal) potrwa do niedzielnej nocy.Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Edycja, Regio, Fani i kursujace pociagi??? (gość)

    To tylko kilka zamerykanizowanych Polskich wyrazow zasmiecajacych nasz Polski Jezyk!. To jest prawda ze kazdy Kraj na swiecie rozwija swoj jezyk dodajac obcokrajowe wyrazy do swojego jezyka zeby lepiej sie wyrazic!. Ale co Polska robi ze swoim jezykiem prze ostatnie 20-lat to jest nie tylko smiechu warte ale, rownoczesnie, bardzo SMUTNE!!. Jak mozna niszczyc swoj Ojczysty Polski Jezyk do takiego okropnego stopnia ze, mowiac po Polsku, zupelnienie nie ma sensu!! Moze wy, Polacy, siedzicie za blisko "tablicy" i trudno jest wam widziec i slyszec jak okropnie nasz Polski jezyk wyglada i brzmi!!. Juz teraz nasz Polski Jezyk wyglada i brzmi jak jakas Amerykansko-Afrykanska-pol Polska IDIOTYCZNA GWARA!!. Czy nikt sie nie zastanowil jak nasz Polski Jezyk bedzie wygladal za nastpne 20-lat jezeli my bezgranicznie i bezrozumnie bedziemy wtrocac Amerykanskie wyrazy do nasze Polskiej mowy poniewaz to jest "W MODZIE"??.Zastanowcie sie Polscy IDIOCI nad tym i zacznijeci w koncu KONSERWOWAC nasz POLSKI JEZYK!. Chroncie swoja POLSKA TAZSAMOSC!!. Prosze MOWIC PO POLSKU!!!