Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znalezione w internecie. Kursant po dobrze przejechanym łuku pomylił się gaz z hamulcem.A jak wy wspominacie swój egzamin? Też było tak ostro? Piszcie w komentarzach...

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość) (AdaMs)

To był egzamin, tylko jest jeden zasadniczy problem... Dąbrowski WORD NIE POSIADA samochodów przystosowanych do egzaminowania osób niepełnosprawnych, tak więc podejrzewam, ze kursant załatwiał sobie go na własną rękę z ośrodka, w którym się uczył ; )

XXX (gość)

Widzisz przygłupie, że to 'L' dla osób niepełnosprawnych ... WORD takich nie posiada i dla osób niepełnosprawnych takie 'L' są pożyczane ...

AdaMs (gość)

Przecież auta egzaminacyjne, to nowe Yarisy. W dodatku czerwone na czarnych felgach, z odpowiednią naklejką na drzwiach o egzaminie praktycznym.

To jest zwykła "L", która nawet ma naklejki z jakiego OSK jest. Z tego co mi wiadomo, nawet jej tam nie powinno być na placu manewrowym. To nie był egzamin ;)