W sieci pojawił się kolejny kuriozalny filmik z przepychanek przy promocji w Lidlu. Była już walka o zimowe kurtki, torebki z logiem Wittchena czy tanie karpie. Tym razem przyszła kolej na robota kuchennego. Zobaczcie to...

Nowa promocja w Lidlu i walka o... robota kuchennego

W internecie pojawił się kolejny już kuriozalny filmik z promocji w Lidlu... i ma już blisko milion odsłon w serwisie youtube!

Była już w nagrana walka o zimowe kurtki w sosnowieckim Lidlu [zobacz TUTAJ], przepychanka o tanie karpie w częstochowskim Lidlu [zobacz TUTAJ] czy szarża po torebki Wittchen w warszawskim Lidlu [zobacz TUTAJ]. Tym razem przyszła pora na sprzęt AGD!

Kilka dni temu w Lidlu, była promocja na m.in. robota kuchennego marki Silvercrest, którego można było kupić za 888 zł . Jak się okazało... produkt musiał być hitem wśród klientów, skoro o ostatnia sztukę walczyła w sklepie dwójka ludzi.

Do zdarzenia doszło w krakowskim Lidlu 30 marca.

Na filmie widzimy grupkę ludzi, którzy próbują załapać ostatnie sztuki przecenionych produktów. Na pierwszym planie widzimy mężczyznę i kobietę, którzy wykłócają się o urządzenie.

– Nie dam! Byłam pierwsza – krzyczy kobieta. Mężczyzna jednak nie odpuszczał.

Zobaczcie WIDEO:


Musiał interweniować ochroniarz - który żeby rozstrzygnąć spór, sprawdzał na nagraniu z monitoringu kto pierwszy załapał za urządzenie.

Jak poinformował autor nagrania, robot ostatecznie trafił do kobiety.

Zobacz również:
Sprawdź zarobki w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan, Tesco, Kauflandzie...

Biznes

Komentarze (34)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PoperPoper (gość)

Boże jacy Ci Polacy głupi. Dziękuję stwórcy że jestem Szlonzakiem a nie Polakiem. Pozdrawiam.

paula (gość)

Dawno się tak nie uśmiałam ,czy faktycznie jest o co walczyć przecież te produkty z lidl nie są super jakości ,jest jeszcze internet z dostawą do domu i można wybierać dowoli w różnego rodzaju produktach .

Anka (gość)

Zupełnie nie rozumiem takiego \"lidlowego szaleństwa\" przecież na allegro można kupić podobne, a może nawet lepsze urządzenie bez kolejki, z dostawą do domu, z możliwością ewentualnego zwrotu, kupiłam i mogę polecić

magistra Ewelina (gość)

Tak należy walczyć z męskim szowinizmem. Dzielna kobieta zadała cios patriarchatowi i odzyskała to męska świnia chciała jej odebrać. Chwała macicom!

Marian (gość)

Ona cały czas powtarza, że NIE DA a on dalej swoje:) Radujmy się ludzie w końcu wiosna nastała, czas godów, niech DA i będzie spokój, facet usatysfakcjonowany i ona bo w końcu weźmie sobie ten niemiecki szajs do kuchni :)