Czy zabytki techniki są bliskie Twojemu sercu? Jeśli Interesujesz się drugim życiem kopalni, szybów, zakładów przemysłowych czy dworców kolejowych, wyraź to głosując na swoją perełkę w regionalnym plebiscycie Perły w Koronie 2010. Podziel się z innymi opinią, napisz komentarz - nagrody czekają.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pod hasłem Perły w Koronie promujemy regionalne atrakcje turystyczne. Akcja prowadzona jest w kilkunastu oddziałach portalu naszemiasto.pl. Przez całe wakacje. W ubiegłych latach wybieraliśmy największe atrakcje turystyczne oraz perełki architektury i niezwykłe budowle. W trzeciej edycji głosujemy na zabytki techniki. Partnerem akcji są wydawnictwa Demart, Bezdroża i PolskaTurystyczna.pl. Patronat honorowy nad plebiscytem objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  góral (gość)

  Nie powiem ciekawa hipoteza z tym "podbeskidziem".Bowiem termin "podbeskidzie" powstał gdy było powołane nowe województwo z siedzibą w Bielsku-Białej a było to bodaj w r. 1974.To nazewnictwo powstałe w "umysłach" ówczesnych partyjnych mędrców "twórczo rozwinęli"
  działacze nowo powstałej Solidarności.

  Hoho (gość)

  Co za ćfok napisał, że Żywiec leży w Małopolsce?? Kolejny głupi wpis - myślicie, że cała Polska na weekend będzie jeździć do Zabrza oglądać miejsce wywózek? No i ostatni wpis chorego psychicznie PiSola - podatki trzeba utrzymać, jeśli chcesz, żeby miał z czego żyć pisowski socjal - \"solidaryzm\" to synonim słowa \"socjalizm\". Mam nadzieję, że PO nie będzie się chciała przypodobać niewykształconemu elektoratowi PiS.

  pamięć (gość)

  miejsce masowych wywózek mieszkańców Zabrza do ZSRR w 1946, oraz miejsce wywózki z Zabrza do Włodawy najlepszej uczennicy Centrum Edukacji w 2001

  viva (gość)

  i nie na temnat artykułu, od DEBILNYCH forumowiczów nakręcających się od rana, bo nie mają innego sposobu na swoje życie, NIE PRZEKAZUJEMY DALEJ, ani też nie oglądamy kretyńskich kreskówek!!! prosi się o komentarze nt. czytanego artykułu, zażarty pisiorze, albo co gorsza, rydzykowy moherze!!!

  Żywiec (gość)

  MUZEUM BROWARU W ŻYWCU NIE JEST ŚLĄSKIM ZABYTKIEM TECHNIKI BO ŻYWIEC LEŻY W MAŁOPOLSCE.

  Grupa 10 mlodych ludzi (gość)

  PODATEK KATASTRALNY -- to nic śmiesznego -- ostudzi gorące głowy, ale już będzie za późno! NIE BĘDZIE ZMIŁUJ! Komorowski to NIE pro-społecznie zorientowany Kaczyński! Każdy, kto coś ma wartościowego zapłaci; oczywiście Palikot, czy Miro zostaną z tego zwolnieni, jako zasłużeni! Post Scriptum: warto zobaczyć kreskówkę o Kandydacie: www.youtube.com/watch?v=7qbKCzTqKMk&feature=topvideos PRZEKARZ DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!