(© mat. policji )

Policja DG. Dąbrowscy policjanci w centrum miasta zatrzymali 29-letniego kierującego dacią logan. Sosnowiczanin w organizmie posiadał niemal dwa promile alkoholu. Mężczyzna tylko dwa miesiące cieszył się odzyskanym prawem jazdy, które wcześniej też już utracił za jazdę na „podwójnym gazie”.

Policja DG: stracił prawo jazdy za jazdę po pijanemu i znów wsiadł za kierownicę nietrzeźwy

Do interwencji policyjnej doszło na ul. Sobieskiego w Dąbrowie Górniczej. Mundurowi w samym centrum miasta zatrzymali do kontroli drogowej dacię logan. Okazało się, że kierujący autem osobowym 29-latek posiada w swoim organizmie 1,8 promila alkoholu. Szybko też wyszło na jaw, że sosnowiczanin w lutym 2017 roku odzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami po 10-miesięcznym zakazie, orzeczonym przez sąd również za jazdę pod wpływem alkoholu. Oprócz ponownej utraty prawa jazdy i grzywny mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!