Półmaraton Dąbrowski gromadzi na starcie biegaczy i amatorów nordic-walkingu

Półmaraton Dąbrowski gromadzi na starcie biegaczy i amatorów nordic-walkingu (© Dariusz Nowak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Półmaraton Dąbrowa Górnicza. Siódma edycja Półmaratonu Dąbrowskiego coraz bliżej. Impreza odbędzie się 6 kwietnia 2014 roku, start o godzinie 11.00. Czas na zapisy.

Półmaraton Dąbrowa Górnicza: czas na zapisyPo raz kolejny zostaną rozegrane również zawody nordic walking na dystansie 5 km. Jak w latach poprzednich trasa prowadzić będzie rekreacyjnymi terenami Dąbrowy Górniczej, przy Pogorii IV i Pogorii III. Bazą imprezy tradycyjnie będzie Hala „Centrum”.

Zgodnie z regulaminem zgłoszenia do biegu przyjmowane są do 28 marca. Opłata startowa w pierwszym terminie wynosi 50 złotych (do 14 marca 2014 roku), w drugim terminie 60 złotych (od 17 do 28 marca 2014 roku).

Uczestnikom, którzy opłacą start w pierwszym terminie zostaną przygotowane imienne numery startowe.

Zgłoszenia do zawodów Nordic Walking przyjmowane są do 28 marca 2014 roku, a opłata startowa wynosi 30 zł.

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁA RYWALIZACJA NA TRASIE PÓŁMARATONU PRZED ROKIEM. DZIAŁO SIĘ!

Po raz pierwszy podczas półmaratonu będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa. Kluby, stowarzyszenia, firmy i instytucje oraz grupy zawodników startujących pod wspólną nazwą mogą zgłaszać 4-osobowe drużyny.

Posiadacze kart „Dąbrowska Rodzinka.pl” oraz „Dąbrowska Rodzinka.pl PLUS” będą mogli skorzystać ze zniżek przy opłacie startowej. (Program ruszył w styczniu 2014r.).

Zgłoszenia do biegu przyjmowane będą drogą elektroniczną na stronach: www.csir.pl, www.maratonypolskie.pl oraz www.sts-timing.pl

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aa (gość)

co na to wszystkowiedząca i wszystko rozstrzygająca monika tarasiuk z magny w Dabrowie Górniczej, która wysyła kaleki do więzienia ?! ona musi się wtrącić w życie kaleki bo wie najwięcej na temat jego niewinności i prosi policje, żeby udowodniła jego winę, kiedy sama spreparowała dowody ! jej dziecko jest niedouczone, bo to wszystko potwierdziło. smata na smacie wyrosło !!!!