Praca oferty Dąbrowa Górnicza: wolne miejsce pracy w II LO

PAS
Praca oferty Dąbrowa Górnicza. Dyrektor II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej ogłasił nabór na wolne stanowisko referenta ds. uczniowskich w wymiarze jednego etatu. Praca od 1 kwietnia 2014 roku.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem referenta określa art. 6 Ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz.U. nr 223 z 2008 r. poz. 1458 ze zm.) i może to być osoba która:

jest obywatelem polskim, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy;

ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;

ma wykształcenie minimum średnie umożliwiające wykonywanie zadań na w/w stanowisku,

stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku;

nie był/a skazany/a prawomocnym wyrokiem sądowym za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet) i programów Firmy VULCAN (sekretariat OPTIVUM, uczniowie OPTIVUM, nabór OPTIVUM), SIO;

znajomość aktów prawa oświatowego: Ustawa o Systemie Oświaty, Karta Nauczyciela, Kodeks Pracy.

  1. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

sumienność, dokładność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

preferowanym dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe;

pożądany staż pracy – min 2 lata na stanowisku w placówce oświatowej (zgodnie z zakresem obowiązków);

umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi;

  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Prowadzenie dokumentacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną i jednolitym rzeczowym wykazem akt.

Dokonywanie odbioru i rejestracji korespondencji przychodzącej;

Zabezpieczanie i przechowywanie pieczęci urzędowych, druków ścisłego zarachowania oraz dokumentów znajdujących się w sekretariacie;

Przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych osób np. dyrektora szkoły, księgowości, wychowawców klas.

Przygotowywanie projektów pism urzędowych;

Sprawdzanie i przekazywanie informacji z poczty elektronicznej szkoły, stron Kuratorium Oświaty, Urzędu Miejskiego;

Prowadzenie zgodnie z przepisami ksiąg druków ścisłego zarachowania (legitymacja szkolne, karty rowerowe, świadectwa szkolne), niezwłoczne rozliczanie druków ścisłego zarachowania;

Sporządzanie sprawozdań SIO, GUS;

Sporządzanie ksiąg arkuszy ocen zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

Sporządzanie i przekazywania informacji z realizacji obowiązku szkolnego przez uczniów;

Zabezpieczanie tajności i poufności akt.

  1. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Curriculum Vitae

List motywacyjny

Kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie

kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach

kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane umiejętności bądź uprawnienia (certyfikaty, warsztaty)

Kserokopie świadectw pracy

Oświadczenie Kandydata o niekaralności

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.).

  1. Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko referenta” w terminie do 14.03.2014 roku w sekretariacie Dyrektora Szkoły w godzinach od 9.00 – 15.00. Dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane.

  1. Informacje dodatkowe:

Liczba kandydatów spełniających wymagania formalne i dopuszczonych do II etapu konkursu wraz z terminem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zamieszczona zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej ([email protected]) oraz na tablicy informacyjnej II LO w Dąbrowie Górniczej.

7. Aplikacje, które wpłyną po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane, nie podlegają zwrotowi i są archiwizowane na zasadach wynikających z przepisów szczególnych.

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefan Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

ul. GÓRNICZA 17 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA

tel. 32 262-34-80 fax. 32 262-34-80

od 7 lat
Wideo

echodnia Policyjne testy - jak przebiegają

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!