(© mat. policji )

Rozpoznajecie go? Jeśli tak, możecie pomóc policji. Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, do jakiego doszło 3 marca 2017 roku. Nieznany sprawca, grożąc nożem, napadł na pracownicę sklepu spożywczego przy ul. Wojska Polskiego. Sprawca skradł pieniądze i uciekł. Policja poszukuje napastnika oraz świadków zdarzenia.

Rozpoznajecie go? Napadł na sklep przy ul. Wojska Polskiego

Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzono portret pamięciowy podejrzanego. To mężczyzna w wieku od 30 do 45 lat, wzrostu ok. 170 cm, krępej budowy ciała, twarz okrągła, cera blada, brwi, rzęsy i oczy koloru ciemnego, mógł mieć zarost. Ubrany był w ciemnogranatową lub czarną kurtkę do pasa, luźne spodnie dresowe koloru czarnego, na głowie miał nałożony kaptur kurtki, na lewej nogawce spodni dresowych widoczny był napis, mogący być znakiem graficzny firmy NIKE lub ADIDAS, buty koloru czarnego.

W przypadku podejrzeń, co do tożsamości mężczyzny z portretu pamięciowego policja prosi o poinformowanie prowadzącego postępowanie policjanta pod nr tel. 32 6394 243, mailowo: kryminalny@dabrowa.ka.policja.gov.pl.

Wszystkie informacje na temat zdarzenia można też przekazywać całodobowo pod nr tel. 32 6394 255 do dyżurnego dąbrowskiego garnizonu policji. Policja gwarantuje anonimowość.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!