Wystawa gołębi i targi w Expo Silesia zawsze cieszą się wielką popularnością

Wystawa gołębi i targi w Expo Silesia zawsze cieszą się wielką popularnością

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sosnowiec wystawa gołębi 2014. W dniach 10-12 stycznia 2014 r. Sosnowiec tradycyjnie już będzie gościł Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie. Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia po raz siódmy otrzyma natomiast tytuł ,,stolicy ptasiej metropolii , gdzie spotkają się nie tylko miłośnicy gołębi pocztowych z Polski, ale i całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Sosnowiec wystawa gołębi 2014: Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębieTargom EXPOGołębie towarzyszyć będzie 64. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych organizowana przez Partnera Targów Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. To najważniejsze wydarzenie, podsumowujące sezon lotowy w Polsce, odwiedzane przez kilkanaście tysięcy pasjonatów z rodzinami. Spośród niemal 2000gołebi pocztowych, sędziowie wybiorą krajową czołówkę najszybszych i najpiękniejszych ptaków. Dekoracja Mistrzów Współzawodnictw Lotowych odbędzie się 11 stycznia.

W rekordowej edycji Targów EXPOGołębie udział weźmie niemal 200 producentów, dystrybutorów i hodowców z Polski oraz z zagranicy. To najbardziej międzynarodowe targi w Expo Silesia ponad 30% wystawców to reprezentanci Austrii, Belgii, Chin, Holandii, Niemiec, Norwegii, Słowacji i Turcji.

Sosnowiec wystawa gołębi 2014: wszystko w jednym miejscuPodczas Targów hodowcy będą mieli okazję zaopatrzyć się we wszelkie produkty niezbędne w realizacji ich pasji karmę, odżywki, leki i środki czystości. Ofertę uzupełnią systemy transportowe i elektroniczne, stworzone specjalnie z myślą o gołębiach pocztowych. Nie zabraknie firm zajmujących się produkcją oraz wyposażaniem gołębników, trofeów i dyplomów, a także klinik weterynaryjnych.

EXPOGołębie to wspaniała okazja do spotkań i podzielenia się wiedzą z innymi posiadaczami tych pięknych ptaków. Na stoiskach wydawnictw będzie można zaopatrzyć się w prasę fachową, a wszyscy chętni będą również mogli w sobotę wysłuchać wykładu pt. "Nowe, mało znane i rzadko diagnozowane choroby wirusowe gołębi pocztowych.", prowadzonego przez lek. wet. Mariusz Krawczyńskiego, specjalistę chorób drobiu i ptaków ozdobnych.

Więcej informacji na stronie: www.expogolebie.pl

Godziny otwarcia targów:

10.01.2014 piątek - godz. 13.00 - 18.00

11.01.2014 sobota - godz. 7.00 - 18.00

12.01.2014 niedziela - godz. 7.00 - 14.00

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zoja (gość)

Faktycznie, co roku te targi cieszą się niesłychanym powodzeniem, spotykam tam zawsze tłumy ludzi. Widać, że ludzie lubią te gołąbki.