Świąteczny konkurs z Lidlem Świąteczny konkurs z Lidlem

(© red)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tuż przed świętami mamy do rozdania 2 urządzenia kuchenne wielofunkcyjne Monsieur Cuisine marki Silvercrest oraz 5 koszy od sklepu Lidl.

Jeśli nie lubisz spędzać za dużo czasu w kuchni to Monsieur Cuisine jest właśnie dla ciebie. Pomaga w szybkim przygotowywaniu potraw i do tego nie zajmuje wiele miejsca. Idealnie sprawdzi się przy przygotowywaniu świątecznych potraw.
Biorąc udział w naszym konkursie masz szansę wygrać wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest i przekonać się jak bardzo pozwala zaoszczędzić czas równocześnie pozwalając zrealizować tysiące kuchennym pomysłów!
Monsieur Cuisine posiada funkcje aż 9 różnych maszyn. Umożliwia tym samym: smażenie, gotowanie, w tym gotowanie na parze, ubijanie, rozdrabnianie i siekanie, miksowanie, mieszanie, blendowanie oraz ważenie. Sprzęt posiada moc 800 W (miksowanie) oraz 1000 W (gotowanie).
Jak wygrać?

To proste – napisz nam jakie danie na nadchodzące święta przyrządził(a)byś z użyciem urządzenia wielofunkcyjnego Monsieur Cuisine i wyślij odpowiedź na adres email: konkursy@naszemiasto.pl w tytule wiadomości wpisując LIDL.
Jury wyłoni dwie najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzi robotami kuchennymi oraz przyzna pięć wyróżnień w postaci kosza produktów od Lidla.
Konkurs trwa do 9 grudnia, do godz. 14.59
Regulamin konkursu >>>

Konkursy

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

M. (gość) (Konkursowiczka)

Ja nie doszukuje się spisków :) też raz wygrałam :) w nie jednym już konkursie wygrałam i zawsze wyniki publicznie były ogłaszane a tutaj do dzisiaj nie ma wyników... powinno być jasne kto wygrał a nie takie że nic nikt nie wie...

Konkursowiczka (gość)

Wygrałam na portalu nasze miasto wielokrotnie, więc nie doszukujcie się spisków tylko kolejnym razem postawcie na kreatywność :)

M. (gość)

Właśnie gdzie są wyniki.... piszecie że rozwiązany konkurs to macie obowiązek przedstawienia publicznie zwycięzców... łamiecie zasady konkursowe... Proszę o publikacje listy zwycięzców...

gość (gość)

Konkurs rozwiązany, ale wyników nigdzie nie uświadczysz ;( i co tu myśleć o wiarygodności takich konkursów ...

żałosne !!!! (gość)

W życiu....wszystko ustawione pod rodzinkę i znajomych ....dno dna . Mam nadzieję że w końcu ten proceder na naszemiasto się ukróci !!!