W przyszłym tygodniu na zlecenie miasta nagrywany będzie krótki film, promujący Dąbrowę Górniczą i I Dębowy Maraton Rolkowo - Rowerowy. To szansa dla wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek. Będą mieli bowiem wyjątkową okazję, by zaprezentować się na ekranie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Każdy, kto dysponuje wolnym czasem pomiędzy 6 a 8 lipca i chce wziąć udział w tym przedsięwzięciu powinien wysłać zgłoszenie na adres mailowy: bmatylewicz@idabrowa.pl Film będzie pokazywał miejsca, zachęcające do rekreacji i wypoczynku w plenerze. Będzie to też zaproszenie do udziału w I Dębowym Maratonie Rolkowo-Rowerowym, który został zaplanowany w Dąbrowie Górniczej na 19 września br.

Produkcja pojawi się w największych kinach województwa śląskiego i będzie pokazywana przed seansami filmowymi. Powstaje w ramach projektu "Dębowy Świat dla aktywnych".

- Czekamy na zgłoszenia od wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się w ciekawy sposób zachęcić mieszkańców innych miast do odwiedzin Dąbrowy Górniczej i udziału w tej wyjątkowej imprezie- podkreśla Bartosz Matylewicz z Urzędu Miejskiego.

Miasto poszukuje także wolontariuszy, którzy będą pomagać przy organizacji drugiego etapu wyścigu Tour de Pologne. Obecnie zgłosiło się już ponad 130 chętnych. Zgłoszenia (imię, nazwisko, nr. telefonu, wiek) można wysyłać na adres e-mail: wolontariat@idabrowa.pl Wolontariusze będą odpowiedzialni m.in. za informowanie mieszkańców i kibiców, a także zabezpieczanie trasy wyścigu. Kolarski peleton zawita do miasta 2 sierpnia, a meta będzie w samym centrum.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!