W najbliższy poniedziałek 24 kwietnia po raz pierwszy na zwykłych liniowych kursach Tramwajów Śląskich pojawi się pierwszy z przebudowanych wagonów typu Ptb, czyli popularnych "helmutów". Pojawi się on na linii nr 20 łączącej Chorzów z Katowicami.


Wiadomości

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nielegalny burdel na ulicy Kossaka 21/2 (gość)

tramwajem linii nr 5 stręczycielka pani RY gi er wozi z Biskupic z ulicy Kossaka 21/2 ucznia IV LO do pracy na ulicy 3 Maja 5

gość (gość) (Ola)

Właśnie o to chodzi że oni nie potrafią zrobić fajnego tramwaju, modernizowany złom, o dziwo złom przed modernizacją lepiej odpowiadał potrzebom, tym bardziej że oni nie mają po czym jeździć... to jest śląska tragedia torowa.

Ola (gość)

Fajny tramwaj zrobili. Dlaczego my Polacy nie potrafimy widzieć w niczym nic pozytywnego. Tylko wiecznie malkontenctwo i narzekanie. Niech jeden z drugim zrobi coś pozytywnego a świat nabierze kolorów. Niech Wawrzek jeszcze długo pożyje!

Tragedia Śląska (gość)

Nowy wóz co ma 50 lat HAHAHAH

leży gowno na torach i jedzie "nowy wóz"
gowno pyta: kto ty jesteś?
Nowy Tramwaj!!!!
Jak ty jesteś Nowy Tramwaj to ja jestem rurka z kremem

gość (gość)

To nie jest żaden wawrzek tylko wybrakowany uszkodzony "modernizacją" Helmut. Jak możnabyło tak spieprzyć Helmuta...