UKS Dąbrowiak. Wystartował nowy sezon w rozgrywkach tenisa stołowego mężczyzn. Bardzo dobrze spisują się od poczatku tenisiści stołowi UKS Dąbriowiaka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

UKS Dąbrowiak: dwie drużynyReprezentujący Dąbrowę Górniczą klub UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza wystawił do rozgrywek dwie drużyny (pierwsza gra w III lidze a druga w lidze okręgowej). Obydwie drużyny fantastycznie weszły w nowy sezon odnosząc w rozegranych meczach same zwycięstwa. Udany początek tenisistów zwiastuje więc kolejne emocje.

UKS Dąbrowiak: same wygranePierwsza drużyna „Dąbrowiaka” rozegrała już trzy mecze z AKS Mikołów 9:1 (dom), LKS Poczesna 10:0 (dom) i Orkanem Chruszczobród 8:2 (wyjazd). Z trzema zwycięstwami na koncie nasza drużyna prowadzi w tabeli III ligi mężczyzn. Po takim początku sezonu mocno wzrosły apetyty na podjęcie walki o awans do II ligi. Warto przypomnieć, że już w poprzednim sezonie UKS Dąbrowiak był tego awansu bliski, ale poległ w decydującym meczu z drużyną Silesii Miechowice Bytom.

UKS Dąbrowiak: rezerwy także zwycięskieRezerwy klubu, grające w lidze okręgowej, również rozpoczęły sezon od wyjazdowego zwycięstwa 7:3 nad Coroną Rudniki. Więcej informacji o wynikach na stronie SZTS: http://www.slzts.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!