Dąbrowa Górnicza po raz drugi została uhonorowana specjalnym tytułem oraz dyplomem "Miasto Przyjazne Edukacji"

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nagrody zostały wręczone w siedzibie Oddziału ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej, gdzie odbyła się uroczysta Gala, wieńcząca II edycję Programu Edukacyjnego "ZainSTALuj się", realizowanego przez ArcelorMittal Poland, Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Business for Society.
Samorząd doceniony został za otwartość na zmiany zachodzące na rynku pracy i dostosowanie do niej profilów kształcenia ponadgimnazjalnego.


Ideą Programu Edukacyjnego "ZainSTALuj się" było wsparcie uczelni, szkół o profilu technicznym oraz uczniów i studentów zainteresowanych w zdobywaniu wiedzy oraz umiejętności praktycznych, ważnych z punktu widzenia przyszłego pracodawcy.
Dzięki przedsięwzięciu współorganizowanemu przez ArcelorMittal Poland, studenci i uczniowie kierunków inżynieryjnych mieli ułatwiony dostęp do praktyk i stażów zawodowych. Częścią projektu były też kursy branżowe języka angielskiego oraz inne szkolenia, poszerzające wiedzę niezbędną dla przyszłego inżyniera.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!