Rajd Zagłebiowski 2017 - wystartował jeden z największych rajdów samochodowych w województwie śląskim! To już 20. edycja tego wydarzenia!

Tegoroczny Rajd Zagłębiowski jest wyjątkowy. Dlaczego? To jego jubileuszowa 20. edycja. To impreza otwarta, w której mógł wziąć udział każdy miłośnik motoryzacji. Ponadto, Rajd Zagłębiowski jest siódmym etapem Turystycznego Pucharu Polski oraz drugą eliminację Pucharu Śląska.

W tym roku start wyznaczono pod Urzędem Miejskim w Sosnowcu. Następnie jego uczestnicy przejadą trzy odcinki wytyczone drogami Zagłębia Dąbrowskiego. Łącznie trasy rajdu mierzą 68 kilometrów. Na uczestników czekają również próby sprawnościowe.

Po pierwszym odcinku uczestnicy mają za zadanie zwiedzić jeden obiekt turystyczny. Po drugim odcinku czeka na nich test dotyczący turystyki, przepisów Kodeksu Drogowego oraz pomocy przedmedycznej.

RAJD ZAGŁĘBIOWSKI FILM


Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!