Boks Dąbrowa Górnicza; srebrny medal Łukasza Szczepaniaka

PAS
Łukasz Szczepaniak (trzeci od lewej) na podium Mistrzostw Polski
Boks Dąbrowa Górnicza. Bardzo dobrze spisał się podczas zawodów w Poznaniu dąbrowski bokser z klubu Fight Boxing - Łukasz Szczepaniak. Wywalczył srebrny medal.

Boks Dąbrowa Górnicza: srebrny medal Łukasza Szczepaniaka

Łukasz Szczepaniak zdobył srebrny medal podczas odbywających się w Poznaniu (29.11-01.12.2013) II Mistrzostw Polski Młodzików im. Pawła Szydły.

Srebrny medal jest największym osiągnięciem tego zawodnika, od początku jego startów w zawodach bokserskich.
W Mistrzostwach Polski Młodzików startował w kategorii wagowej 62 kg. W walce półfinałowej nasz zawodnik pokonał po dobrej walce Wiktora Wilka z klubu BUDO Krosno. W finale także zaprezentował się dobrze, ale tym razem musiał uznać wyższość Eryka Apresyana z Zawiszy Bydgoszcz.