Czołówka bez porażek

(wow)
Trzy zespoły: Zamek Będzin, Szopienice Katowice i Timken Sosnowiec mogą się pochwalić kompletem punktów na półmetku grupowych rozgrywek dąbrowskiej amatorskiej ligi siatkarskiej.

Trzy zespoły: Zamek Będzin, Szopienice Katowice i Timken Sosnowiec mogą się pochwalić kompletem punktów na półmetku grupowych rozgrywek dąbrowskiej amatorskiej ligi siatkarskiej. W ostatniej kolejce spotkań zwycięstwo siatkarzy Zamku 3:1 (25:19, 25:22, 19:25, 25:23) z dąbrowskim Refleksem dało im przodownictwo w grupie B. Ząbkowice po dramatycznym pojedynku uległy po tie-breaku ekipie Yankee.

Ząbkowiczanie wygrali dwa pierwsze sety, by trzy kolejne przegrać (25:16, 25:18, 23:25, 19:25, 13:15). W ostatnim meczu tej grupy pierwsze ligowe zwycięstwo odniósł Lider Będzin, pokonując 3:1 (25:12, 25:20, 19:25, 25:16) dąbrowską WSB.

Kolejne trzysetowe zwycięstwo odniosła drużyna z Szopienic, która nie miała problemów z ograniem (25:20, 25:7, 25:18) Teamu Mysłowice, ale był to najbardziej wyrównany mecz trzeciej kolejki w grupie A. Timken Sosnowiec rozgromił 3:0 (25:18, 25:12, 25:9) Niwkę.

Timken w tabeli ustępuje jednak Szopienicom. Nadal sukcesów nie ma Salos. Ekipa "salezjanów" uległa 0:3 (10:25, 14:25, 12:25) Dąbrowiakom i jest jedynym zespołem w lidze, który nie wygrał seta.