Dąbrowa Nordic Team: medale mistrzostw Polski dla Dąbrowy [ZDJĘCIA]

PAS, mat. prasowe
To były udane mistrzostwa dla reprezentantów Dąbrowa Nordic Team
To były udane mistrzostwa dla reprezentantów Dąbrowa Nordic Team fot. Dąbrowa Nordic Team
Dąbrowa Nordic Team znalazł się wielokrotnie na podium Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Lubinie, które odbyły się 5 września.

Tytuły mistrzów i wicemistrzów kraju w swoich kategoriach wiekowych uzyskali: Krystyna Smaczyńska - mistrzyni Polski, dystans 10 km, Anna Malczyk - wicemistrzyni Polski, dystans 10 km, Monika Żuchowicz - wicemistrzyni Polski, dystans 10 km, Danuta Nawrocka - wicemistrzyni Polski, dystans 5 km, Elżbieta Żuchowicz - wicemistrzyni Polski, dystans 5 km.

Wyniki pozostałych zawodników Dąbrowa Nordic Teamu także zasługują na wyróżnienie. Brawa dla Brygidy Kotas, za 4 miejsce na dystansie 10 km. Marta Polaczek zajęła 8 miejsce na dystansie 10 km. Barbara Dylewska była piąta na dystansie 10 km. Małgorzata Włodarczyk zajęła 7 lokatę, też na 10 km. Elżbieta Wach była 8 na 10 km. Tadeusz Wojciechowski też na 10 km zajął 5 lokatę. Andrzej Dylewski zajął miejsce 12 na dystansie 5 km. Andrzej Marchewka był 6 na 10 km. Włodzimierz Baruch zajął 12 miejsce na 10 km.

Gratulacje dla mistrzów, dla drużyny. To były mistrzostwa o dużej skali trudności, czekała doskonale przygotowana i bardzo wymagająca trasa nordic walking. Organizatorem zawodów mistrzowskich było Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.