DG: medalowe sukcesy Dąbrowa Nordic Team

PAS
mat. Dąbrowa Nordic Team
DG. Udanie zaprezentowali się zawodnicy Dąbrowa Nordic Team podczas zawodów w Polanicy Zdroju.

Puchar Polski Nordic Walking w Polanicy Zdroju dał okazję do sprawdzenia swoich umiejętności zawodnikom z całego kraju. W sobote reprezentanci Dąbrowa Nordic Team zdobyli tam wiele medalowych pozycji.

1 miejsca w swoich kategoriach zajęli: Anna Malczyk (dystans 5 km), Henryka Baruch (dyst. 5 km), Oksana Zalisko (dyst. 5 km). 2 miejsce zajął Bogdan Szcibisz (5 km). 3 miejsce Danuta Nawrocka (dystans 10 km), Tadeusz Wojciechowski (dystans 21 km), Tadeusz Wilk (dystans 5 km). Gratulacje dla drużyny i życzymy powodzenia w kolejnych startach.