Dzięki zwycięstwu MMKS jest wiceliderem tabeli II ligi

(pas)
Trenerzy MMKS-u motywowali zawodników do dobrej gry.
Świetnie spisali się w wyjazdowym meczu w Krakowie koszykarze MMKS-u. Rozgromili tamtejszy Basket 104:57, a losy tego spotkania rozstrzygnęły się już praktycznie po pierwszej kwarcie, którą nasi gracze wygrali różnicą ...

Świetnie spisali się w wyjazdowym meczu w Krakowie koszykarze MMKS-u. Rozgromili tamtejszy Basket 104:57, a losy tego spotkania rozstrzygnęły się już praktycznie po pierwszej kwarcie, którą nasi gracze wygrali różnicą 20 oczek (28:8).

Przewagę powiększyli w trzeciej i końcowej partii. Było to bardzo ważne, 16. już zwycięstwo. Nasz klub ma 35 pkt na koncie i o dwa oczka ustępuje tylko Big Starowi Tychy.

Jutro o godz. 18 dąbrowianie zaprezentują się przed własną publicznością. Ich rywalem będzie dziewiąta w tabeli ekipa AZS Radom.

W innym ciekawym spotkaniu UMKS Kielce uległ liderowi z Tychów 73:83, choć wiele decyzji sędziowskich budziło tam kontrowersje wśród miejscowych kibiców.