Kawałek lasu zamknięty w słoiku. Masz już takie cudo?

Artykuł sponsorowany Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o.

W najbliższych dniach oryginalny las w szkle można kupić tylko za 9,99 złotych. Wystarczy wybrać się do marketów OBI w Dąbrowie Górniczej, ul Sobieskiego 6A lub w Czeladzi, ul. Będzińska 80 i zrobić zakupy za minimum 300 złotych

Las w słoiku robi furorę w naszych wnętrzach. Aktualnie więcej wolnego czasu spędzamy w domach. Malujemy ściany, przestawiamy meble i... szukamy dekoracji, które uczynią nasze wnętrza jeszcze bardziej przyjaznymi dla całej rodziny. Tu z pomocą przychodzą nam żywe dekoracje roślinne, które nie tylko zdobią i cieszą oczy swoim widokiem, ale również koją zmysły domowników i pomagają się zrelaksować w długie jesienne wieczory.

Dlaczego wielu z nas sięga właśnie po las w słoiku? Plusem tych kompozycji jest uniwersalność. Leśne dekoracje zamknięte w szkle wyglądają jak baśniowa kraina, przez co dodają uroku każdemu wnętrzu.

Takie cudo można zrobić samemu, ale dużo wygodniej jest kupić gotowe! W marketach OBI w Dąbrowie Górniczej oraz Czeladzi można również zamówić spersonalizowaną kompozycję pod indywidualne zamówienie nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Poza aspektem dekoracyjnym, las w słoiku ma jeszcze jeden walor: jego pielęgnacja wymaga mniej uwagi niż tradycyjne pokojowe rośliny w doniczkach.

Leśną kompozycję można postawić w domu w dowolnym miejscu, byle z dostępem do światła słonecznego, które jest niezbędne roślinom do fotosyntezy. Macie już upatrzone miejsce na taką dekorację? W takim razie pora na zakupy!

Promocja trwa w dniach 10-14 listopada 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. .

Zanieście kawałek lasu do swojego domu i cieszcie się wspaniałym widokiem!

Dodaj ogłoszenie