Klasa B: Przemsza Okradzionów lepsza od Korony Rokitno Szlacheckie

TOS
Zwycięstwem 5:1 zakończyło się niedzielne spotkanie Przemszy Okradzionów z Koroną Rokitno Szlacheckie. Dzięki wygranej podopieczni trenera Bartosza Kubisy awansowali na fotel lidera sosnowieckiej B-klasy.

Prowadzenie dla okradzionowian zdobył głową w 23. minucie Grzegorz Przewieźlik, który wykorzystał centrę Bogdana Pikuty. Na pięć minut przed przerwą na 2:0 podwyższył Janusz Dyszkowski, który uderzył efektownie pod samą poprzeczkę. Na kolejne bramki kibice Przemszy musieli czekać niemal do końca spotkania. W 79. minucie na 3:0 podwyższył Przewieźlik, który sześć minut później bramką na 4:0 skompletował hat-tricka. W doliczonym czasie gry piątego gola dla Przemszy zdobył Łukasz Karaś, a trzy minuty wcześniej honorowe trafienie dla Korony zaliczył Andrzej Bebak. Wygrana drużyny znad Białej Przemszy mogła być okazalsza, ale we znaki dała się nieskuteczność zespołu. Strzelec trzech bramek - Grzegorz Przewieźlik przestrzelił ponadto karnego.

Więcej o Przemszy Okradzionów przeczytacie w najbliższy piątek w tygodniku Dąbrowa Górnicza Nasze Miasto.