Koszykarze MMKS-u Dąbrowa Górnicza pokazali klasę

(pas)
Tomasz Deja był silnym zawodnikiem zwycięskiej ekipy.
W ostatniej kolejce ligowej zawodnicy MMKS-u Dąbrowa Górnicza pewnie zwyciężyli w hali Centrum GKS Sitkówka-Nowiny 81:54. Gospodarze od początku dominowali na parkiecie.

Gospodarze od początku dominowali na parkiecie. Skutecznie grali pod koszem Deja i Weselak, a grą kierowali niemal bezbłędnie Basiński i Szczypka. Do przerwy faworyci prowadzili 41:30, a potem powiększali systematycznie przewagę. Piorunujący w ich wykonaniu był zwłaszcza początek trzeciej kwarty, którą otworzyli wynikiem 19:5 i w 28 min prowadzili już 60:35. Nominalni zmiennicy zawodników z pierwszej piątki także spisali się dzielnie w ostatniej odsłonie, dzięki czemu MMKS odniósł 12 zwycięstwo w II lidze. Obecnie nasz zespół z 26 pkt jest wiceliderem tabeli. Tylko jednym oczkiem ustępuje zespołowi Big-Stara Tychy.