MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

KRÓTKO: Dąbrowa Górnicza - nowe stanowisko pracy czeka w Urzędzie Miejskim na chętnych

PAS
Jeśli szukacie pracy, to możecie spróbować ją znaleźć w Urzędzie Miejskim. Poszukiwany jest podinspektor w referacie transportu i drogownictwa w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa.

O to stanowisko mogą ubiegać się osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, będące obywatelami Unii Europejskiej oraz obywatele państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – posiadający znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej.
Wymagania: wykształcenie: wyższe techniczne, kierunek: transport lub budownictwo, prawo jazdy kategorii B, znajomość przepisów prawa z zakresu: Ustawy Prawo o ruchu drogowym, Ustawy o drogach publicznych wraz z aktami wykonawczymi: Rozporządzenie Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie, Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 1 czerwca 2004 r. w sprawie określenia warunków udzielania zezwoleń na zajęcie pasa drogowego, Ustawy o samorządzie gminnym, Ustawy o samorządzie powiatowym oraz Kodeksu postępowania administracyjnego.
Wymagania dodatkowe: biegła znajomość komputera i innych urządzeń biurowych.

Zadania: realizacja zadań z zakresu Zarządzania Drogami oraz infrastruktury drogowej, prowadzenie spraw związanych z ewidencją i numeracją dróg na terenie miasta, przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z przejmowaniem dróg innej kategorii w zarząd, prowadzenie spraw związanych z administracją drogami, prowadzenie ewidencji dróg, warunków drogowych, obiektów mostowych, przygotowanie opinii lokalizacji wjazdów do posesji, budowy i remontów urządzeń uzbrojenia terenu, usytuowania obiektów budowlanych przy drogach, lokalizacji reklam w pasie drogowym, prowadzenie i koordynacja całości spraw związanych z obiektami handlowymi.

Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny,
- CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
- oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
- kserokopia prawa jazdy kategorii B,
- oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się on do niewykonywania zajęć tożsamych, pozostających w sprzeczności lub związanych z zajęciami, które będzie wykonywał w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność,
- oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
- dokument potwierdzający znajomość języka polskiego, zgodny z wymogami określonymi w przepisach o służbie cywilnej – w przypadku osób nie posiadających obywatelstwa polskiego,
- kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku osób niepełnosprawnych, którzy chcą skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm.),
- inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne winny być własnoręcznie podpisane a złożone kserokopie dokumentów poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem i złożone osobiście lub doręczone listownie w terminie do dnia 29.10.2012 r. godz. 1700 pod adresem: Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, w zaklejonej kopercie, na której należy napisać imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu kontaktowego wraz z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko – Podinspektor w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa – Referat Transportu i Drogownictwa”.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie (decyduje data wpływu do kancelarii Urzędu Miejskiego), nie będą rozpatrywane. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 295 67 40 (Wydział Kadr i Szkoleń).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szokująca oferta pracy. Warunkiem uczestnictwo w saunie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!