Polecamy

Dom w Będzinie © http://www.licytacje.komornik.pl/
[1/31]

Dom w Będzinie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05-11-2019 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Będzinie odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika.

Opis nieruchomości:
Działka o numerze ewidencyjnym 723, o powierzchni 2.108 m2. Kształt działki nieregularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta o szerokości ok. 8 metrów. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem garażowo – gospodarczym. Dojazd do nieruchomości drogi publicznej odbywa się przez działkę nr 724, szczegółowo opisana w operacie szacunkowym z dnia: 2019-04-01.

Suma oszacowania wynosi 216 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 162 300,00 zł.
Kup tanio dom od komornika. Jakie są ceny domów na licytacjach komorniczych z województwa śląskiego? Co miesiąc w naszym województwie mają miejsce liczne licytacje komornicze. Można na nich zakupić samochody, maszyny rolnicze oraz sprzęt RTV i AGD. Oprócz tego są także oferty nieruchomości. Zebraliśmy dla Was informacje o najatrakcyjniejszych listopadowych licytacjach komorniczych domów. Zobaczcie nieruchomości, które kupić można w woj. śląskim. Kliknijcie "ZOBACZ GALERIĘ".

Najnowsze wiadomości

reklama