Liga okręgowa: Unia Strzemieszyce wygrywa z Orłem Białym Brzeziny Śląskie [ZDJĘCIA]

TOSZaktualizowano
W meczu walczących o utrzymanie w lidze okręgowej drużyn Unia Strzemieszyce pokonała w sobotę 2:1 Orła Białego Brzeziny Śląskie na jego terenie i jest bliska zrealizowania swego celu. Sytuacja piłkarzy z Brzezin jest coraz trudniejsza.

Prowadzenie dla Unii już w 2. minucie spotkania Patryk Dżedżora. W 79. minucie Damian Bojacz sfinalizował centrę z rzutu rożnego i piłkarze ze Strzemieszyc prowadzili już 2:0. Honorowe trafienie dla Orła Białego w 89. minucie zaliczył Adam Beniamin.

Orzeł Biały: Kleinert - Duda, Andraczek (30. Krawiec), Beniamin, Piątek, Pałkowski, Wojtacha, Kubica, Skrzypczyk, Dudziak (Sanecki), T.Nowak; trener Jan Strokosz

Unia: Iwaniuk - Kusiak, Szymański (87. Mikoda), R.Nowak, Wikliński, Kuzior, Roterman, Bojacz (82. Kowalczyk), Grunt, Woźniak (77. Pawęzowski), Dżedżora (63. Topolski); trener Janusz Iłczyk

Z ligi okręgowej spadają minimum dwa zespoły. Kolejne mecze już w czwartek.