Mają mistrza

(wow)
Kolejkę przed zakończeniem rozgrywek dąbrowskiej I ligi halowej i tytuł mistrzowski zapewnił sobie CSiR Dąbrowa Górnicza. Niepokonani na boisku (jedno spotkanie przegrali walkowerem) organizatorzy ligi nie mieli ...

Kolejkę przed zakończeniem rozgrywek dąbrowskiej I ligi halowej i tytuł mistrzowski zapewnił sobie CSiR Dąbrowa Górnicza. Niepokonani na boisku (jedno spotkanie przegrali walkowerem) organizatorzy ligi nie mieli kłopotów z pokonaniem 9:1 Mydlic i utrzymali 4-punktową przewagę nad najgroźniejszymi rywalami.

Wynik meczu rozstrzygnięty został w pierwszej połowie, gdy hat-trickiem popisał się Artur Mosna, dwa trafienia zapisał na swoje konto Przemysław Oklejewski, a po jednym golu zdobyli Damian Bomba i Bartosz Maciaś. Po zmianie stron, prowadzący 7:0 lider zwolnił tempo, ale powiększył dorobek o dwie kolejne bramki (Artur Mosna i Przemysław Oklejewski). Jedynego gola dla Mydlic strzelił Paweł Sułek.

O drugą lokatę cały czas walczą zespoły Lemir, Fitness Club Salsa oraz ATUT, czyli dawana Policja. Robert Stelmański, który pięć razy umieszczał futbolówkę w siatce był bohaterem spotkania Lemira ze Strażą Miejską. "Lwy" wygrały 9:2, a pozostałe gole zdobyli dla wicelidera Sławomir Marzec i Sebastian Waniek (po dwa). W zespole mundurowych na listę strzelców wpisali się: Rafał Kościelny i Rafał Joński.
Dystansu do Lemira nie stracił Fitness Club Salsa, ogrywając 10:5 Wszystkich Świętych. Pierwsza połowa tego meczu zakończyła się remisem 1:1. Salsa objęła prowadzenie po strzale Marka Pawluka, ale szybko wyrównał Arkadiusz Banaś. W drugiej części gry oba zespoły zdecydowały się na wymianę ciosów i kibice oglądali festiwal bramek. W barwach Fitness na listę strzelców wpisywali się. Rafał Skowron (4 trafienia), Tomasz Świerczewski (2), Krystian Bryda, Marcin Mrozowicz i Łukasz Sutryk; natomiast gole dla "świętych" zdobywali: Bogdan Górny, Michał Strzewiczek, Michał Mikołajczak i Artur Wilewski.

Remisem 1:1 zakończyła się także pierwsza połowa spotkania HK Solidarność z MZUK Sosnowiec. "Związkowcy" objęli prowadzenie po uderzeniu Zenona Białasa, lecz sosnowiczanie odpowiedzieli trafieniem Macieja Grotkiewicza. Po zmianie stron na boisku dominowała już Solidarność, która ostatecznie po trzech golach Krzysztofa Klimczaka i dwóch Przemysława Wandziela wygrała 6:1.

* Mydlice - CSiR Dąbrowa Górn. 1:9 (0:7), HK Solidarność - MZUK Sosnowiec 6:1 (1:1), Wszyscy Święci - Fitness Club Salsa 5:10 (1:1), Straż Miejska - Lemir 2:9 (1:3), ATUT - Absolwenci 6:2 (3:1). Pauzowała OSA Łosień.

Prowadzi CSiR Dąbrowa Górn. (22 pkt.) przed Lemirem, Fitness Club Salsa (po 18 pkt.) i ATUT (17 pkt.).