Polecamy

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią GórąSchronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą oferuje możliwość kupienia posiłków na wynos © Materiały prasowe schroniska
[2/13]

Majówka 2020 w Beskidach? W tych schroniskach górskich kupimy jedzenie na wynos

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą oferuje możliwość kupienia posiłków na wynos. Posiłki można zamawiać w okienku, obowiązkowa jest dezynfekcja rąk, rękawiczki i maseczka (dostępne do kupienia na miejscu), są też wyznaczone odległości w kolejce do kasy. Zamówienia realizowane są wyłącznie na wynos. Preferowana jest płatność kartą. Kupić można m.in. ciasta, kawę herbatę, bigos, a nawet schabowego podanego w żytnim chlebie wieloziarnistym.

– Kupujemy, odbieramy i ruszamy w drogę np. na pobliską polanę, która oprócz tego, że jest wielka i zapewni bezpieczeństwo to jeszcze oferuje fantastyczne widoki – zachęcają gestorzy schroniska.

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą jest czynne w dniach 1-3 maja od 10.00 do 17.00. Do schroniska można dojść np. z Wisły Czarne czarnym szlakiem (2,45 godz.)


Schroniska górskie w Beskidach spodziewając się turystów w długi majowy weekend w obliczu obowiązujących obostrzeń uruchomiły sprzedaż jedzenia na wynos.

Najnowsze wiadomości

reklama