Na piasku

(wow)
Zwycięstwem Romana i Krzysztofa Colików zakończył się trzeci turniej z cyklu Grand Prix Dąbrowy Górniczej w plażowej piłce nożnej. W finale zawodów rozgrywanych nad brzegiem Pogorii I pokonali oni Michała Szlęzaka i ...

Zwycięstwem Romana i Krzysztofa Colików zakończył się trzeci turniej z cyklu Grand Prix Dąbrowy Górniczej w plażowej piłce nożnej. W finale zawodów rozgrywanych nad brzegiem Pogorii I pokonali oni Michała Szlęzaka i Łukasza Plutę. Trzecie miejsce zajęli Mateusz Ćwięk i Robert Popik, którzy po rzutach karnych uporali się z Adrianem Nocuniem i Patrykiem Taraszkowskim, wiceliderami klasyfikacji generalnej.

Tuż za czołową czwórką uplasowali się Adam Zębik i Kamil Mrożek oraz Marcin Wodek i Paweł Nowacki. Łącznie na starcie turnieju stanęło 31 dwuosobowych drużyn, które grały systemem pucharowym.

Kolejne zawody plażowego Grand Prix zaplanowane zostały na najbliższą niedzielę.

* Klasyfikacja Grand Prix po trzech turniejach: 1. R. Taraszkowski 20 pkt., 2. P. Taraszkowski 13 pkt., 3. Ćwiek, Popek, K. Colik po 12 pkt., 6. Korta, Wróbel, Polczak, Fajowski, Mikutowicz, Pluta, Szlęzak, R. Colik po 10 pkt.