Prezydent przyznał 65 stypendiów wszystkim tym, którzy uzyskali nie tylko wysoką średnią ocen w roku szkolnym 2019/2020, ale również odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach naukowych i artystycznych oraz w zmaganiach sportowych.
Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w realizacji kolejnych ambitnych celów.
Poniżej publikujemy listę stypendystów, natomiast w galerii umieszczone zostały zdjęcia tych uczniów, których rodzice wyrazili zgodę na ich publikację UM.
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE
- Paulina Chuderska – Szkoła Podstawowa nr 8
- Julia Jachna – Szkoła Podstawowa nr 8
- Jakub Czechowski – Szkoła Podstawowa nr 12
- Mateusz Białas – Szkoła – Podstawowa nr 13
- Maksymilian Brosch – Szkoła Podstawowa nr 13
- Mateusz Stańko – Szkoła Podstawowa nr 13
- Jessica Rachwał – Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
- Mateusz Pelz – Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi
- Antoni Malec – Szkoła Podstawowa nr 29 z oddziałami Sportowymi
- Łukasz Naprawca – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Maja Szczepańska – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Sebastian Wasiuk – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Zofia Nowak – Szkoła Podstawowa nr 30
- Agata Rybak – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5
- Benedykt Okamfer – Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
- Natalia Jaworska – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego
- Julia Kasprzak – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego
- Patrycja Makówka – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego
- Jakub Polko – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego
- Nicole Staczyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego
- Wiktor Banaszek – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Eliza Barczyk – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Jacek Białas – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Dawid Hanak – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Piotr Kowalczyk – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Mateusz Moskal – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Mateusz Zaręba – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Bartosz Zięba – -II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Paulina Sroka – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego
- Kacper Halejak – Techniczne Zakłady Naukowe
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWO – ARTYSTYCZNE
- Krzysztof Pielka – Szkoła Podstawowa nr 10
- Joanna Towarek – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
- Zuzanna Zaworska – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego
- Kacper Dudek – Zespół Szkół Muzycznych
- Oliwia Gola – Zespół Szkół Plastycznych
- Wojciech Kania – Zespół Szkół Plastycznych
- Wiktoria Plaskota – Zespół Szkół Plastycznych
- Mateusz Wolniaczyk – Zespół Szkół Plastycznych
[g]7952775[/g]
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWO – SPORTOWE
- Pola Paczyńska – Szkoła Podstawowa nr 7
- Natalia Rogowicz – Szkoła Podstawowa nr 12
- Bartosz Bieliński – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Julia Borowik – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Danuta Grudzień – Zespół Szkół nr 4
- Jan Bochnak – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7
- Emilia Tryjańska – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
- Zuzanna Lenkiewicz – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
- Nelly Kwaśkiewicz – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego
- Karol Czerwiński – Techniczne Zakłady Naukowe
- Kaja Barska – Zespół Szkół Sportowych
- Joanna Hanusik – Zespół Szkół Sportowych
- Natalia Jakubczyk – Zespół Szkół Sportowych
- Joanna Kirejew – Zespół Szkół Sportowych
- Julia Krynicka – Zespół Szkół Sportowych
- Małgorzata Łabuś – Zespół Szkół Sportowych
- Kinga Maziar – Zespół Szkół Sportowych
- Wiktoria Mendyk – Zespół Szkół Sportowych
- Paulina Nawrot – Zespół Szkół Sportowych
- Julia Przewieźlik – Zespół Szkół Sportowych
- Marta Siedlak – Zespół Szkół Sportowych
- Zuzanna Sraga – Zespół Szkół Sportowych
- Liwia Sroka – Zespół Szkół Sportowych
- Karolina Szyszka – Zespół Szkół Sportowych
- Kinga Tomasik – Zespół Szkół Sportowych
- Edyta Wacławczyk – Zespół Szkół Sportowych
- Paweł Wójcik – Zespół Szkół Sportowych
Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?