Otwarcie 3. sklepu Lidl Polska w Dąbrowie Górnicznej

Materiał informacyjny Lidl
Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 22 lipca, Lidl otworzy swój 3. obiekt w Dąbrowie Górniczej, przy al. Zagłębia Dąbrowskiego 9. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Dąbrowie Górniczej, przy al. Zagłębia Dąbrowskiego 9, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1350 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych ponad 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 100 miejsc parkingowych. 3 miejsca postojowe zostaną przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz 3 dla rodzin z dziećmi. Z kolei z myślą o rowerzystach powstanie aż 10 stojaków wraz z gumowym zabezpieczeniem, chroniącym przed porysowaniem zaparkowanych rowerów. Stojaki będą znajdowały się pod dachem, przy wejściu głównym.

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepach Lidl.

W placówkach wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu,
  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu.
  • Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl w Dąbrowie Górniczej, al. Zagłębia Dąbrowskiego 9

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek – sobota: 6:00 – 22:00
  • niedziela handlowa: 9:00 – 19:00

Liczba miejsc parkingowych: ok. 100
Powierzchnia sali sprzedaży: 1350 mkw.

Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Kontakt:
Strona: www: https://www.lidl.pl
Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska
Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

Dodaj ogłoszenie