Wybierz region

Wybierz miasto

  BAZYLAK Marcin

  1Miejsce 3241 głosów BAZYLAK Marcin

  BAZYLAK Marcin

  Ostatnie plebiscyty

  Komentarze (140)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Dor ota (gość) (wiemswoje)

  Nie nabralismy sie bo nie jestesmy debilami i jesli na kogos glosujemy to doskonale wiemy gdzie nalezy i dlatego ja nie glosowalam na Pana z SLD

  ja (gość) (wiemswoje)

  Nie nabraliśmy się tak działa socjotechnika na wyobraźnię niekumatych i ślepych wyborców którym można wmówić wszystko co się żyw komu podoba w celu manipulowania społeczeństwem dla osiągnięcia celów. Nagle pan W. z niebieskich plakatów przeskoczył na zielone.

  wiemswoje (gość)

  Wiecie dlaczego poseł W..was nie pokazywał się na plakatach z LOGO PISIORKÓW ?
  Żeby NIKT(w wielkim poszanowaniu mieszkańcy DĄBROWY GÓRNICZEJ) nie wiedział do której partii należy.(czy się nabraliście?)

  nova (gość)

  Wiecie dlaczego Bazylak pokazywał się na plakatach z Padrazą?
  Żeby wiedział do której partii należy

  Królowie życia (gość) (Pisdu)

  Tu masz ARGUMENT, ale wiadomo że dla takich ja ty ZAPAŁKI są ważniejsze.
  http://rolowanadabrowa.pl/jak-bazylak-marcin-prace-w-urzedzie-zalatwial

  lolo (gość)

  Jak patrzę na Dąbrowę to zaczynam myśleć o kobietach. Tych bitych maltretowanych przez mężów, które nie wiedzą jak z nimi zerwać. Każdy wie że jako mieszkańcy jesteśmy okradani, w mieście rządzą układy, każda rzecz w mieście jest robiona przez firmy z układów, dzieli się między sobą pieniądze mydląc ludziom oczy jak to jest wspaniale. Panowie radni robią zdjęcia jak to nam pobudowali ładne parki, drogi chodniki. Ja pytam tylko skąd na to mają pieniądze. Czy nie jest bezczelnością chwalenie się że jako radny się coś zrobiło, od tego wszyscy byli. Ja jestem za zmianą może tylko na kolejną kadencję. Może warto żeby ktoś sprawdził taką władze jak obecna czy uczciwie zarządzała naszymi środkami, nas dąbrowiaków.

  Czerwony nos (gość)

  Kochani błagam, proszę głosujcie na Pana Marcina Bazylaka . Zobaczycie nic się nie zmieni a na pewno będzie jeszcze gorzej. Jako rządząca od kilkunastu lat kasta będziemy nadal napychac kieszdnie. Nasi bliscy spokojnie będą zajmować najwyższe stanowiska w mieście, oczywiście nic nie robiąc. Sprowadzamy więcej śmieci, myślimy teraz o Rosji. Pozdrawiam kochaną ekipę spod pomnika. Byliście cudowni tak trzymać. Jejku jak ja się denerwuje , źeby tylko wyszło na nasze uff... ale kochani żeby się odstresowac śpiewam sobie naszą piesn ,, każdej mordzie dobrze w bordzie "Pozdrawiam całuski. No i oczywiście trzeba będzie to uczcic.

  Beata dg (gość)

  Śmieci nazwozili, mieszkańców tez traktuja jak śmiecie tylko o swoje zabiegaja. Opłaty wysokie załatwić w Urzędzie sprawę to graniczy z cudem . Ja mam dość. Ale ludzie głosują .o co chodzi.

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »