Praca Dąbrowa Górnicza: Pałac Kultury Zagłębia poszukuje instruktorów

PAS, mat. prasowe
PKZ czeka na zgłoszenia kandydatów na instruktorów
Praca Dąbrowa Górnicza. Pałac Kultury Zagłębia poszukuje nowych instruktorów.

Aplikacje należy przesłać do 20.08.2014 roku na adres:
Pałac Kultury Zagłębia
ul. Wojska Polskiego 52
41-300 Dąbrowa Górnicza
z dopiskiem: praca instruktor
lub elektronicznie: [email protected]

Poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Edukacji Artystycznej Pałacu Kultury Zagłębia, na stanowisku

Instruktor zajęć tanecznych; rytmicznych; plastycznych; teatralnych; muzycznych – emisja głosu;
muzycznych – nauka gry na instrumentach; komputerowych; innych działań artystycznych

OPIS STANOWISKA:**
- prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w placówkach Pałacu Kultury Zagłębia,
głównie w godzinach popołudniowych,
- opracowywanie materiałów dydaktycznych do ww. zajęć oraz prowadzenie dokumentacji
stanowiska pracy,
- przygotowywanie cyklicznych pokazów prezentujących osiągnięcia prowadzonych zespołów,
- udział przeglądach, konkursach i festiwalach,

WYMAGANIA:**
- wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia do prowadzenia zajęć określonego typu,
- przygotowanie pedagogiczne,
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć, dobry kontakt z dziećmi,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność, zaangażowanie oraz sumienność,
- gotowość do pracy w dni wolne od pracy,
- dodatkowym atutem będzie kreatywność i pomysłowość,

OFERTA:**
- zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie
-możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- pracę przy ciekawych projektach kulturalnych

Zainteresowane osoby PKZ prosi o wysłanie aplikacji zawierających:
- CV ze zdjęciem z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
- list motywacyjny
- kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje

Aplikację należy przesłać w terminie do 20.08.2014 roku z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres:
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA, Plac Wolności 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza lub doręczyć do sekretariatu PKZ w godzinach od 8.00-16.00 w tymczasowej siedzibie przy ul. Wojska Polskiego 52 w Dąbrowie Górniczej lub na e-mail: [email protected]

Osoby spełniające wymagania będą powiadomione telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!