Praca Dąbrowa Górnicza: wolne miejsce pracy w Gimnazjum nr 4 czeka

PAS
Praca Dąbrowa Górnicza. Dyrektor Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej ogłasza nabór na wolne stanowisko starszego referenta. To praca w wymiarze pełnego etatu, od 1 września tego roku.

1. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem starszego referenta:

wykształcenie minimum średnie umożliwiające wykonywanie zadań na w/w stanowisku,

biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet)

znajomość aktów prawa oświatowego: Ustawa o Systemie Oświaty, Karta Nauczyciela, Kodeks Pracy, Ustawy o systemie informacji oświatowej;

znajomość Prawa Zamówień Publicznych.

pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

brak skazania prawomocnym wyrokiem sądowym za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

2. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

sumienność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,

dobra organizacja czasu pracy,

znajomość obsługi programów Firmy VULCAN (sekretariat OPTIVUM, uczniowie OPTIVUM, nabór OPTIVUM), SIO;

umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi;

gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

preferowanym dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe;

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Przyjmowanie, rejestrowanie, prowadzenie i archiwizowanie korespondencji oraz wszelkich dokumentów administracyjnych

Prowadzenie dokumentacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną i jednolitym rzeczowym wykazem akt. Prowadzenie składnicy akt.

Prowadzenie Rejestru Zamówień Publicznych oraz sporządzanie sprawozdań rocznych.

Zabezpieczanie i przechowywanie pieczęci urzędowych, druków ścisłego zarachowania oraz dokumentów znajdujących się w sekretariacie;

Przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych osób np. dyrektora szkoły, księgowości, wychowawców klas.

Przygotowywanie projektów pism urzędowych;

Prowadzenie zgodnie z przepisami ksiąg druków ścisłego zarachowania i ich rozliczanie.

Sporządzanie sprawozdań SIO, GUS;

Sporządzanie i przekazywania informacji z realizacji obowiązku szkolnego przez uczniów;

Prowadzenie bieżących zapisów i zmian w księdze uczniów oraz w księdze dzieci.

Sporządzanie i wydawanie duplikatów świadectw oraz innych dokumentów dla uczniów zgodnie z odrębnymi przepisami.

Zabezpieczanie tajności i poufności akt.

Odbieranie i zanoszenie dokumentów do UM, ZUS, US oraz na pocztę. Prowadzenie ewidencji znaczków pocztowych.

Sprawdzanie i przekazywanie informacji z poczty elektronicznej szkoły, stron Kuratorium Oświaty i Urzędu Miejskiego.

5.
Wymagane dokumenty:

list motywacyjny,

Curriculum Vitae,

kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

kserokopie świadectw pracy lub aktualne zaświadczenie z zakładu pracy (w przypadku pozostawania w zatrudnieniu),

kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się on do niewykonywania zajęć pozostających w sprzeczności lub związanych z zajęciami, które będzie wykonywał w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność oraz zajęć sprzecznych z obowiązkami wynikającymi z ustawy,

oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

dokument potwierdzający znajomość języka polskiego, zgodny z wymogami określonymi w przepisach o służbie cywilnej – w przypadku osób nie posiadających obywatelstwa polskiego,

kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku osób

niepełnosprawnych, którzy chcą skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych

inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

6.
Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty aplikacyjne winny być własnoręcznie podpisane, a złożone kserokopie dokumentów poświadczone własnoręcznym podpisem przez kandydata za zgodność z oryginałem i złożone w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko starszego referenta” w terminie do 14.08.2014 roku w sekretariacie Gimnazjum nr 4 do godziny 15.00 lub doręczone listownie.

Dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane.

7. Informacje dodatkowe:

Liczba kandydatów spełniających wymagania niezbędne i dopuszczonych do II etapu konkursu wraz z terminem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zamieszczona zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej ([email protected]) oraz na tablicy informacyjnej Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej.

Przy większej ilości kandydatów, Dyrekcja Gimnazjum zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia testu pisemnego, którego wynik będzie podstawą do zaproszenia na rozmową kwalifikacyjną

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!