Praca Dąbrowa Górnicza: wolne miejsce pracy w MOPS-ie

mat. prasowe
Praca Dąbrowa Górnicza. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej ul. Skibińskiego 1.

1. Stanowisko pracy: PODINSPEKTOR W DZIALE DS. REHABILITACJI SPOŁECZNEJ

2. Wymagania niezbędne: **

a)
wykształcenie wyższe

b)
doświadczenie zawodowe: minimum roczny staż pracy,

c)
znajomość obsługi komputera oraz bardzo dobra znajomość programu komputerowego Word i Excel,

d)
znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,

e)
znajomość kodeksu postępowania administracyjnego,

f)
nieposzlakowana opinia.

3. Wymagania dodatkowe:

a)
mile widziane doświadczenie zawodowe w jednostkach administracji publicznej,

b)
umiejętność obsługi sprzętu informatycznego i urządzeń biurowych,

5. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a)
realizowanie zadań w obszarze rehabilitacji społecznej oraz pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w zakresie dofinansowania ze środków PFRON,

b)
bieżąca kontrola wydatkowanych środków finansowych,

c)
sporządzanie sprawozdań,

d)
przygotowywanie wzorów wniosków z zakresu zadań w obszarze rehabilitacji społecznej oraz pilotażowego programu „Aktywny samorząd”,

e)
przygotowywanie projektów umów,

f)
udzielanie informacji klientom zgodnie z obowiązującymi przepisami,

g)
prowadzenie korespondencji z klientami i instytucjami w zakresie udzielanej pomocy.

6. Wymagane dokumenty:

a)
list motywacyjny ,

b)
curriculum vitae (życiorys),

c)
kwestionariusz osobowy kandydata ubiegającego się o zatrudnienie,

d)
kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

e)
kserokopie świadectw pracy lub aktualne zaświadczenie z zakładu pracy (w przypadku pozostawania w zatrudnieniu),

f)
kserokopia dokumentów potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku osób niepełnosprawnych, które chcą skorzystać z uprawnień, o których mowa w art.13a ust.2 ustawy o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm),

g)
podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

h)
podpisane oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

i)
podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

j)
inne dokumenty świadczące o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

9. Miejsce i termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne winny być własnoręcznie podpisane a złożone kserokopie dokumentów poświadczone własnoręcznym podpisem przez kandydata za zgodność z oryginałem i złożone w sekretariacie MOPS, III piętro, pokój nr 50, w godzinach: 7.00-15.00, w czwartek w godzinach 7.00-17.00 lub doręczone listownie w terminie do 24.03.2014 r. godz. 15.00 pod adresem:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Ul. Skibińskiego 1

41-300 Dąbrowa Górnicza

w zaklejonej kopercie, na której należy napisać imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu kontaktowego wraz z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko – PODINSPEKTOR W DZIALE DS. REHABILITACJI SPOŁECZNEJ”.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie (decyduje data wpływu do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej), nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje na temat prowadzonych naborów oraz informacje w zakresie rozstrzygnięć naborów można uzyskać pod numerem telefonu: 32 262 25 28 (Dział Kadr, Płac i Organizacji).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!