(wow)
Zwycięska drużyna "Szenwalda": Magdalena Tużnik,
Agata Wdowik, Sylwia Żyła, Agnieszka Skóra, Kamila Wąsik,
Marlena Kucharska, Iza Żmudzińska i Daria Nawratel.
Zwycięska drużyna "Szenwalda": Magdalena Tużnik, Agata Wdowik, Sylwia Żyła, Agnieszka Skóra, Kamila Wąsik, Marlena Kucharska, Iza Żmudzińska i Daria Nawratel.
Reprezentacje dziewięciu dąbrowskich szkół średnich stanęły na starcie świąteczno-mikołajkowego turnieju siatkarskiego. Gospodarzem zawodów tradycyjnie było III LO im.

Reprezentacje dziewięciu dąbrowskich szkół średnich stanęły na starcie świąteczno-mikołajkowego turnieju siatkarskiego. Gospodarzem zawodów tradycyjnie było III LO im. Szenwalda i to jego uczennice stanęły na najwyższym stopniu podium. Podopieczne Jacka Łypa w dwóch setach rozprawiały się z rywalkami.

W dwóch grupach eliminacyjnych walczono o awans do czołowej czwórki. "Szenwald" pewnie zwyciężył w grupie A, pokonując I LO im. Łukasińskiego, ZSZ "Sztygarka" oraz Zespół Szkół Ekonomicznych. Później podopieczne Jacka Łypa, tracąc zaledwie 23 małe punkty (25:14, 25:9), ograły II LO im. Żeromskiego, a w finale oddały siatkarkom V LO im. Zamoyskiego tylko dwie piłki więcej (25:14, 25:11).
"Zamoyski" wcześniej wygrał rywalizację w grupie B, ale dopiero w tie-breaku przechylił na swoją stronę szalę zwycięstwa w pojedynkach z "Żeromskim" i "plastykiem". Doprowadzenia do trzeciego seta bliskie były także w półfinałowym meczu z "Zamoyskim" podopieczne Zbigniewa Herca ze Sztygarki. Drugą partię przegrały do 23.

Na najniższym stopniu podium stanęły licealistki z "Żeromskiego", ogrywając w decydującym meczu Sztygarkę 2:1. Ten pojedynek miał dziwny przebieg. Pierwszą partię, po zaciętej walce (26:24) zapisały na swoje konto uczennice Sztygarki. Dwie kolejne rozgrywki łatwo wygrały ich rywalki (25:7, 15:4).

Turniej zakończył pokazowy mecz, w którym drużyna "gwiazd turnieju" zmierzyła się z dąbrowskim MMKS. W dwóch setach górą były zawodniczki z II ligi.