Tęcza Błędów przegrywa z Przemszą Siewierz [ZDJĘCIA]

TOS
Tęcza Błędów w zamykającym dwudziestą piątą kolejkę spotkań ligi okręgowej spotkaniu podejmowała na własnym boisku Przemszę Siewierz. Gospodarze, dla których był to ostatni mecz pod wodzą trenera Przemysława Oklejewskiego, przegrali 1:2.

Wynik spotkania otworzył w 28. minucie Progress Musepa. Po siedmiu minutach wyrównał Kamil Szostek, a tuż przed przerwą prowadzenie dla drużyny z Siewierza zdobył Michał Kysiak. Jak się okazało później, były to wszystkie bramki w tym spotkaniu.

Przemsza kończyła mecz w dziesiątkę. W 65. minucie czerwoną kartkę za obraźliwe słowa wypowiedziane w kierunku arbitrów otrzymał strzelec pierwszej bramki Kamil Szostek.

Tęczę Błędów po raz ostatni poprowadził Przemysław Oklejewski, który swoją decyzję motywuje względami osobistymi. Były już szkoleniowiec otrzymał od zarządu klubu pamiątkowy puchar. Nowym trenerem drużyny z Błędowa będzie Michał Chmielowski, do niedawna opiekun Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza.

Tęcza: Massalski - Wędziński, Cieślik, Wiatr, Radosz, Pałasz, Majchrzak, Cichoń, Pruś (46. Mbachu), Stefański, Musepa
Przemsza: Matyjaszczyk - Marko (80. Tora), Will, Renner, Majchrowski, Szostek, Colik, Tomczyk, Komin, Kysiak (60. Pędzik), Zając (89. Machura)