Wrocławska Gwardia wygrała z Tauronem [materiał dziennikarza obywatelskiego]

piotr Janicki
4 lutego w Orbicie wrocławianki pokonały Dąbrowę Górniczą 3:1.

Po tym, jak Impel Gwardia przegrał 24 stycznia, sobotni mecz był wielką niewiadomą (Gwardia poległa w Orbicie). Na szczęście już po niespełna trzech minutach wrocławianki prowadziły z Tauronem Dąbrową Górniczą 5:0. Tej przewagi siatkarki Impelu Gwardii nie oddały do końca partii, zwyciężając ostatecznie 25:20.

W drugim secie karta się odwróciła i zdobywczynie Pucharu Polski zakończyły seta z wynikiem 22:25. Trzeciego seta gospodynie wygrały z przewagą dziesięciu punktów.
Set czwarty, to walka, w której gospodynie musiały ciągle gonić Dąbrowę Górniczą. Jednak skuteczny blok wrocławianek doprowadził do wyniku 25:23.

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław zwyciężyły więc z Tauronem MKS Dąbrową Górniczą 3:1, dzięki czemu w meczu 17. kolejki PlusLigi Kobiet  awansowały na 6. lokatę w tabeli.